З чого почати турбуватись про себе в умовах сьогодення

Навколо й без нас безліч знавців, які повчають що і як робити. Що ж, ми не будемо нічого радити, лише поділимось своїм досвідом: як ми самі, наші рідні, близькі та друзі тримаються у тонусі, живуть та активно працюють задля кращого майбутнього наших дітей. Але головне, що ми помітили і про що не можемо не сказати: у будь-якій ситуації не варто нехтувати своїм здоров’ям. 

Що б ви не вичитали чи наслухали, які б настанови до дій не стояли перед вами - не починайте все одразу. Краще вибрати якусь 1-2 активності, які найбільше вам відгукуються. Догляд за собою повинен дати вам відчуття комфорту, турботи, безпеки та здоров’я, а не стресу чи перевантаженості. 

Ми спілкуємось із військовими, час такий, і на наше запитання: як витримувати найгірші умови на полі бою? - неодноразово чуємо у відповідь: “Просто привчайте себе розслаблятися за наказом”. 

Колектив нашого магазину цілком погоджується з цією думкою. Якщо ви вдома, то візьміть масажний матрац і тренуйте свою психічну стійкість, розслабляючи при цьому всі м’язи тіла. І тоді в кризові моменти ви зможете із мінімальними наслідками переносити стрес, тверезо мислити і долати життєві негаразди. 

Можливість вимкнути безкінечні думки у мозку, щоб справді розслабитися, може нагадувати дар природи: комусь це легко, а іншому — важко. Але насправді - це вміння, якого можна навчитися. 

Скажете: та як заспокоїти свій галасливий мозок і розслабитися у стресових ситуаціях?

Можна почати із глибокого дихання, достатньо 2-х хвилин, щоб розслаблення було корисним. Вмостившись на масажний матрац, ви починаєте дихати. Цим, власне, даєте відпочити своєму мозкові і запускаєте фізіологічні зміни: це частота серцевих скорочень, артеріальний тиск, поглинання кисню та накопичення лактату в крові.

Масажний матрац AURA

А ще - не витрачайте свою енергію на негатив. Уникайте зітхань та нарікань за будь-яку ціну. Робіть те, що вам потрібно, щоб бути ефективним та мати енергію. Це може бути додатковий сон чи додатковий час для підготовки до якогось завдання. Відновлення власного здоров’я і сил має бути вашим пріоритетом сьогодні. І завжди. 

Оберіть масажний матрац і будьте здорові