Як вибрати масажну подушку? Відповідаємо

Масаж допомагає позбутися напруги в спині та шиї, розслабитися після робочого дня. Якщо немає часу відвідувати масажиста, вихід є - купити масажну подушку.

Це доступний спосіб зняти м'язовий дискомфорт у будь-який зручний момент, звичайно, якщо немає протипоказань. Нас часто запитують: як вибрати масажну подушку серед такого великого асортименту вашого магазину, чим відрізняються різні моделі, які моделі є популярними. То ж сьогодні спробуємо відповісти на найбільш поширені запитання покупців. 

Що дає масажна подушка?

Хороша масажна подушка допоможе розслабитися, зняти напругу в м'язах, зменшити біль у шиї та спині, а в деяких випадках і позбутися їх. Звичайно, сеанс професійного масажу вона не замінить, але якщо відвідати масажиста не вдасться — допоможе.

Скільки часу можна використовувати масажну подушку?

При використанні масажної подушки варто пам'ятати: тривалість процедури не повинна перевищувати 30 хвилин. Між процедурами потрібно давати масажеру охолонути приблизно стільки ж.

Якою має бути подушка щоб не боліла шия?

Забути про біль у шиї допоможе анатомічна подушка. Вона підлаштовується під шийний відділ хребта, підтримує його у правильному положенні та допомагає вашій шиї повністю розслабитись під час сну. Не думайте, що така подушка буде надто дорогою. Запитайте у нашого менеджера, він допоможе вам зробити вибір.

Ортопедична подушка для шиї US MEDICA US-U NF

Яка подушка є найкращою при болях у шиї?

При шийному остеохондрозі лікарі рекомендують вироби середньої жорсткості, оскільки занадто м'яка подушка прогинатиметься під вагою голови і не зможе забезпечити необхідну опору. Надто жорстка створить зайвий тиск і почне обмежувати рухи.

Ортопедична подушка US-X

Що краще: масажна подушка чи комір?

Масажери-подушки можна підкласти практично під будь-яку частину тіла, проте їх використовують, зазвичай, для масажу шиї та голови. А добре розім'яти плечовий пояс, шию чи поперек допоможе масажний комір. 

Дорожня масажна подушка Yamaguchi Travel

Що краще: масажна накидка чи масажна подушка?

Це залежить від потрібної зони масажування. Проте найголовнішим суттєвим фактором на користь купівлі масажної подушки буде те, що вона займає в рази менше місця, ніж масажна накидка. Крім того, за допомогою подушки (як правило, вона має трохи опуклу масажну поверхню) легше ефективніше промасажувати область шиї.

Купити масажні накидки ви також можете у нашому магазині 

 

Що таке “розумна” подушка?

Багато компаній у всьому світі випускають ґаджети для сну. Один із найпопулярніших — розумна подушка. Вона аналізує сон, збирає інформацію та завантажує її у спеціальний додаток на смартфоні. Зранку користувача чекатиме докладний звіт та рекомендації, які допоможуть покращити якість сну.

Яку варто купити масажну подушку?

Щоб відчути справжній ручний масаж, оберіть роликову подушку. Вібраційні пристрої мають більш легкий вплив. Якщо ви не можете визначитися з вибором, зверніть увагу на комбіновані прилади, вони поєднують одразу кілька ефектів. Але не соромтесь зателефонувати нам, фаховий менеджер допоможе вам здійснити вибір - все для того, щоб ви купили найкращу масажну подушку.