Все для вашого чудового самопочуття

Представляємо вашій увазі наш асортимент унікальних товарів для краси і здоров'я, який постійно поповнюється цікавими новинками. Це найнеобхідніші прилади для підтримки привабливості шкіри, загального підняття тонусу організму і здоров'я.

Товари для краси, які ви можете купити в нашому магазині, дозволяють ефективно боротися з різними захворюваннями шкіри, дозволять усунути естетичні недоліки, забезпечуючи повноцінний комплексний догляд і загальний оздоровчий ефект.

Ультразвуковий прилад для очищення обличчя Brilliant від компанії US Medica застосовується як в професійних салонах краси, так і в домашніх умовах. У будь-який момент ви можете використовувати прилад по догляду за шкірою свого обличчя і досягти професійного результату. US Medica Brilliant допоможе вам зберегти молодість і сяйво шкіри. До того ж, ультразвукова очистка є ефективною в будь-якому віці!

Ультразвуковий прибор для очищення обличчя Brilliant US Medica - ефективный мікромасаж.

  

Сироватка Hyaluronic Acid з низькомолекулярною гіалуроновою кислотою 2% – високоефективний косметичний засіб проти старіння. Це справжній активатор зволоження і інтенсивного омолодження шкіри обличчя і шиї. Сироватка Hyaluronic Acid - це унікальний засіб, який стане надійною профілактикою передчасного старіння шкіри. Це концентрат молодості і здоров'я для сухої, збезводненої шкіри, яка втратила яскравість і пружність.

 

 

Унікальні маски для обличчя від компанії US MEDICA (США):

Серія косметичних масок розроблена високопрофесійними фахівцями із застосуванням інноваційних технологій і унікальних формул, які дозволяють отримати неймовірний результат в найкоротші терміни.

Маска для обличчя з колагеном Collagen mask

Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Aqua Ring mask

Маска для обличчя з екстрактом равлика Snail mask

Маска для обличчя з екстрактом алое Aloe mask

Прилад для дошляду за шкірою обличчя US MEDICA Crystal Glory

Cristal Glory - прилад для дошляду за шкірою обличчя, котрий здійснює гальванічну і ультразвукову дію на шкіру. 

Регулярне застосування товарів для краси і здоров'я надасть вам можливість відчути себе впевненіше, спокійніше і комфортніше. Необхідно лише вибрати, яка продукція підходить вам найбільше. Ми надаємо своїм покупцям тільки унікальні товари чудової якості і з гарантією надійної роботи.

Обирайте в нашому інтернет магазині якісні товари для краси і здоров'я за доступними цінами.