Відмінності масажних крісел YAMAGUCHI AXIOM Ya-6000 від RT-8600

Сьогодні на ринку масажних крісел з'явилася велика кількість зовні схожих товарів. Як відрізнити оригінальний крісло Yamaguchi Axiom Ya-6000. Як же бути впевненим при покупці дорогого масажного крісла, що набуваєш справжній якісний продукт? Що вибрати Yamaguchi (і посилання на Ямагучі) або RT-8600 (і посилання на ронгтай)

Ось основні відмінності:

 1. Оригінальна крісло Yamaguchi має тільки ТРИ кольори: бежевий, рудий і чорний. Жодного червоного - немає воно є тільки в RT 8600!
 2. Звертайте увагу наявність вишивки на підголівнику і об'ємного шильдіка на підніжці (хоча вже навіть тут, в Україні, вчаться їх робити).
 3. Гарантія. Повинна бути оригінальна гарантія: US-Medica або YAMAGUCHI.
 4. На оригінальне крісло Yamaguchi офіційна гарантія становить 3 роки, на аналог - від 0 до 12 місяців максимум!
 5. Завжди перевіряйте і вимагайте у продавця український сертифікат, гігієнічний висновок на продукцію і паспорт. Пам'ятайте, що оригінальна продукція, яка сертифікована в Україні, повністю йде російською, українською мовою починаючи від інструкції і закінчуючи меню пульта самого приладу.
 6. Компанія YAMAGUCHI ніколи не проводить акції з подарунками від сторонніх виробників, які не мають відношення до масажної і б'юті продукції, наприклад, пральна машина, пилосос або телевізор. Якщо побачили акційна пропозиція масажного крісла Yamaguchi з пилососом, знайте: це 99% підробка!
 7. Завжди порівнюйте фотографії товару, якого плануєте купити, з продукцією, фотографії якої можна побачити на сайті компанії-виробника.
  Звертайте увагу на всі деталі. Порівняйте фото: YAMAGUCHI:


        

  Далі деякі фото - підробок:

     
   

 8. Щодо упаковки масажного крісла. Вона повинна бути якісною і маркованої фірмовими знаками yamaguchi-axiom

 9. На бічних панелях заглушки червоні, цільні пластикові, зі знаком Y, а не наклейка.
 10. Будьте пильні, покупка повинна приносити задоволення і здоров'я!

P.S. Пам'ятайте, що iPhone 6 теж можна купити за 100 $ і він буде схожий на оригінал, але чи буде це оригінальним товаром Apple?

Однак якщо Вас влаштовує такий варіант, у нас, на складі для утилізації, є товари виробництва заводу Rongtai модель RT-8600, і придбати Ви зможете таке крісло! Ні в якому разі ми не говоримо, що крісло RT-8600 погане, навіщо ..., воно так само представлено в нашій мережі, тому в підсумку рішення завжди за покупцем, так як цілі покупки можуть бути різними, а наше завдання надати повну інформацію про продукти і дати Вам найширший і повний вибір!