Віброплатформа - ідеальне фітнес тренування в домашніх умовах

Віброплатформа - це ідеальне рішення для того, хто прагне до активного способу життя, однак не може витрачати час на тривалі тренування. Це новий нетрадиційний спосіб придбання хорошої фізичної форми і краси тіла.

Вправи на основі вібрації - найсильніший стимул для здоров'я всього організму людини, так як вони благотворно впливають на скелет, допомагаючи боротися з остеопорозом, підвищується щільність кісткової тканини. Вібрація позитивно впливає на м'язи, збільшується м'язова сила і витривалість, поліпшується кровообіг, нормалізується гормональний баланс, знімаються симптоми стресу і нервового виснаження.

Віброплатформа VibroPlate PRO

Всі фітнес обладнання, яке ви можете купити в нашому магазині, орієнтоване на максимальний ефект при найменших витратах часу. Щодня, використовуючи тренажери, - достатньо усього кілька хвилин в день, - ви будете відчувати істотне поліпшення свого самопочуття, ваш зовнішній вигляд буде набагато більше радувати вас.

Віброплатформа Vibro Plate

Дія віброплатформи засноване на принципі вібрації і рефлекторної здатності м'язів швидко скорочуватися і розслаблятися. Це новий підхід до занять спортом, який дає можливість скоротити число і тривалість тренувань за рахунок збільшення їх інтенсивності.

Пропонуємо універсальне устаткування для домашніх тренувань, за допомогою якого ви зможете розробляти тренування, планувати їх не тільки для будинку, але і для занять в тренажерному залі.

В основі фітнес обладнання - передові технології, програмні розробки і останні наукові дослідження. Ми також переконані: коли мова йде про здоров'я, не можна втрачати жодної деталі. Фітнес-обладнання нашого інтернет магазину призначене для того, щоб забезпечити вам абсолютно безпечні і гранично ефективні тренування.

Віброплатформа - це регулярні тренування, не виходячи з дому.