US Medica Happy Feet - гідромасажна ванночка для ніг

Практично постійно ноги знаходяться в стресовому стані, як висновок: їм потрібен особливий догляд. Запитайте: "Що ж так негативно впливає на наші ступні?" Як мінімум: "Незручні каблуки, надто тісне взуття, щільні шкарпетки". І якщо ви бажаєте привести в норму власні ніжки, зробіть їм приємні SPA процедури, а для цього потрібно купити гідромасажну ванночку US Medica Happy Feet.

US MEDICA Happy Feet: догляд за жіночими ніжками

Гідромасажна ванна Happy Feet дозволить вам відчути себе розслаблено, ніби ви отримуєте процедури в SPA салоні. У сезон коронавірусної інфекції це зручно, оскільки якісний догляд за ногами ви зможете зробити самостійно, не виходячи з дому. За допомогою цієї ванночки ви також зможете виконувати процедури ароматерапії та рефлексотерапії. А це дуже приємно!

Зробивши масаж всіх рефлекторних точок, ви знімете втому зі своїх ніг і надасте сприятливий ефект на стан всього організму.

Здоров'я ваших ніг - у ваших руках

Лише один натиск на кнопку включення - запускається гідромасаж. Підсвічування приємно тішить око. А бажаєте посилити відчуття - увімкніть вібромассаж. Релакс забезпечений!

До того ж, в комплект з ванночкою входять змінні насадки (пемза, щітка і масажна насадка), за допомогою яких можна робити педикюр.

Чим корисна ванночка для ніг?

Застосовуючи ножні ванни, ви відновите нормальний стан вегетативної нервової системи, поліпшите кровообіг, рефлекторно нормалізуєте роботу серцево-судинної системи, помітно покращите стан шкіри. Також позбудетеся відчуття тяжкості і втоми.

Чому ми рекомендуємо купити US Medica Happy Feet - гідромасажну ванночку для ніг?

  • Завжди підтримується комфортна для вас температура води.
  • Гідромасаж підсилює приплив крові і стимулює обмін речовин.
  • Ароматерапія. Ванночка оснащена знімним відсіком для ефірних масел, різних трав, солей для ванн.
  • Масажні ролики подбають про рефлекторні зони ваших стоп.
  • Вібромасаж розширює кровоносні судини, має освіжаючу дію.
  • Три змінні насадки для педикюру: пемза, щітка і масажна насадка.

Унікальність гідромасажною ванни US Medica Happy Feet в тому, що вона допоможе вам позбутися втоми, подолати простудні захворювання, зміцнити імунну систему, зарядити організм силами і поліпшити самопочуття.