Розумна маска для очей OPTIC MASSAGER - для дорослих і дітей

Сьогодні електротехніка супроводжує нас буквально всюди. Крім того, що і в онука, і у дідуся є мобільний телефон, ми не помічаємо, як перестали користуватися ручкою і блокнотом - гаджети стали невід'ємною частиною життя кожного з нас. Смартфони, айпади, ноутбуки нагадують нам про зустрічі, дні народження, стежать за пройденими кроками, випитою кількістю води, вони замінюють нам важкі книги, радіо і вчителя англійської, до котрого ще потрібно доїхати - тепер він в скайпі.smile

Користуватись ґаджетами не лише цікаво і однаково корисно і дітям, і дорослим.

Однак є й мінуси: проводячи велику частину свого часу зі смартфонами і комп'ютерами, багато хто відзначає втому очей, головні болі та загальне нездужання.

Як відшукати нестандартний спосіб, що дозволяє уникнути ці негативні наслідки та покращити здоров'я?

Рішення є, і це - розумна маска для очей OPTIC MASSAGER!

Головна особливість цієї маски в тому, що вона виконує масаж обертаються магнітами, прессурний (компресійний) масаж і масаж глибоких тканин. Під час масажу маска робить м'які натискання на область навколо очей, насичуючи організм негативно зарядженими іонами. Після цього відчувається розслабленість, дитина відчуває себе повним сил і енергії.

Ми - люди сучасні, а, значить, бережемо свій час і час дитини. Тому маска MAGICTOUCH OPTIC стане швидкою і ефективною альтернативою відпочинку на пляжі десь на островах з тиждень.

З маскою для очей OPTIC MASSAGER знадобиться всього 10 хвилин - і ніякої втоми, зникне головний біль, сухість в очах, почервоніння і напругу.

  • Якщо ви переживаєте, що дитині буде складно просидіти в масці 10 хвилин - включайте мультфільм. Маска абсолютно прозора, тому під час дії масажу знижується тиск на очі. Можна і включити релаксуючу музику, яка написана спеціально для маски англійським композитором Chris Schlechte-Bond.

Багато хто відзначає, що застосовуючи таку маску протягом 10 хвилин в день, швидше зникає втома, зникає головний біль, вранці стає набагато легше вставати і йти на роботу, а ввечері ще так багато енергії!

Цю маску люблять і діти, і дорослі.

Якщо ви у роздумах - що подарувати дитині, студенту чи людині, яка цінує свій час - подаруйте маску!

  

Купити Массажер Optic MASSAGER в нашому магазині >>>