Тренуйтеся і досягайте конкретної мети

Починаючи з 2-го тижня січня фітнес-зали будуть наповнені вщент. Не хвилюйтеся, відвідуваність поступово зійде нанівець і до середини лютого досягне звичайних показників. Не будьте серед тих, хто швидко здається.

Як досягти своєї мети: бути у формі

Для того, хто не є справжнім фанатом спорту, просто «ходити в тренажерний зал» не дотягує до мотивуючої мети. Поставте перед собою чітке завдання: наприклад, велотренажер – двічі на тиждень, фітнес – у неділю. Заплануйте тренування заздалегідь та щотижня вносьте у свій щоденник на конкретний час.

Влаштуйте фітнес-клуб у себе вдома

Все потрібне екіпірування для домашніх вправ ви знайдете в нашому магазині.

2 заняття на тиждень протягом тривалого часу будуть набагато кориснішими, ніж щоденні тренування протягом тижня, якщо після них слідує місяць бездіяльності. Складіть реалістичний план та дотримуйтесь його.

Найкраще вам допоможуть види спорту, які швидко спалюють калорії. Ось список найефективніших:

  • Веслування: якщо ви веслуватимете по 50 хвилин два рази на тиждень, то за раз позбавитеся від 625 кілокалорій.

Гребний тренажер Ya-Rower

  • Стрибки через скакалку: стрибайте через скакалку від 10 до 15 хвилин 4 десь у тиждень. Це спалює 725 кілокалорій на годину.
  • Біг: бігайте по 45 хвилин двічі на тиждень. Це спалює 500 – 1000 кілокалорій на годину.
  • Їзда на велосипеді: їздіть по 90 хвилин двічі на тиждень або по 20 хвилин щодня. Це спалює 600 кілокалорій на годину.
  • Аеробіка: 45 хвилин двічі на тиждень позбавлять вас 500 кілокалорій на годину.
  • Аквааеробіка: 45 хвилин аеробіки у воді двічі на тиждень. За годину ви спалите 400 кілокалорій.
  • Ходьба: ходіть щодня по 20 хвилин та спалюйте 300 кілокалорій на годину.

Тренування потрібні не лише для того, щоб спалювати калорії. Вони піднімають настрій та самооцінку, що допомагає приймати правильні рішення, у тому числі дотримуватися здорового харчування.

Знайдіть функцію крокоміра на своєму смартфоні і ходіть частіше. Поставте завдання щотижня робити певну кількість кроків. Не обов'язково перетворювати це на окреме тренування: можна, наприклад, ходити туди-сюди по дому або офісу під час телефонних розмов.

До речі, не завадить іноді відмовитися від ліфта – підніматися сходами дуже корисно, підтримуючи м'язи в тонусі. Це дуже простий спосіб влаштувати собі маленьке тренування на роботі чи вдома.

Приємної подорожі до стрункої фігури!