ТОП-5: рейтинг кращих масажних крісел 2021

Втома і напруга, викликані щоденними стресами, можуть накопичуватися і ставати хронічними. Щоб успішно відновлюватися після робочого дня, та й ще в умовах карантину, рекомендується користуватися масажним кріслом. Воно дозволить вам не лише розслабитися, але й швидко заповнити сили.

За рахунок використання сучасних технологій, масажні крісла мають безліч додаткових опцій, таких як: контроль серцебиття, нульова гравітація, вбудований програвач, функція прогріву, іонізація повітря і багато іншого. Але головним залишається те, що масаж в будь-який час буде доступний кожному, хто купив таке крісло.

Професійні консультанти нашого магазину склали ТОП-5 кращих масажних крісел для дому та офісу, взявши за основу експертні оцінки фахівців і відгуки наших покупців. До того ж, ми особисто тестуємо всі масажні крісла, що надходять в наші магазини, тому сподіваємося, наші рекомендації допоможуть вам зробити вибір, оптимальний до вимог і бажань.

То ж, ТОП-5: рейтинг кращих масажних крісел 2021

Масажне крісло-каталка Liberty (gray)

Легка каталка (модель важить 18,5 кг) - проте, «на борту» знайшлося місце 4-м голівкам, що діють в області шиї і ще 6 - в зоні спини. Серед опцій є інтенсивний і вібраційний масаж; а пульт дистанційного керування і таймер дозволять керувати кріслом з комфортом. Масажів всього 2 види - шиацу і постукування (з трьома ступенями інтенсивності).

Масажне крісло YAMAGUCHI Axiom YA-6000

Модель референсного класу. Yamaguchi AXIOM використовує унікальний 4-х роликовий механізм і 62(!) повітряні подушки, завдяки чому досягаються відчуття від масажу, які майже не відрізнити від реального фізичного сеансу з фахівцем. Щодо функцій тут є все, чого очікуєш від техніки такого класу. А вишенька на торті - сучасні мультимедійні можливості (включаючи синхронізацію з ритмом музики). На серйозність конструкції недвозначно натякають 142 кг ваги.

Масажне крісло Yamaguchi Eclipse (бежеве)

Аеродинамічна система з 40 подушок забезпечує масаж всіх частин тіла (крім голови), дозволяючи підібрати оптимальні параметри інтенсивності, швидкості, прогріву. Повітряно-компресійний масаж може створювати ефект скручування, постукування, поплескування, забезпечуючи максимальну ефективність у різних умовах.

Особливий режим Zero-G переводить крісло в горизонтальне положення і створює ефект повної розслабленості м'язів, як у космонавтів у космосі за відсутності гравітації. Оптимальна конструкція крісла дозволяє встановлювати його практично біля стіни (відстань всього 10 см), навіть в розкладеному вигляді зайнята площа практично не збільшується.

Офісне масажне крісло Chicago

Офісна модель не вимагає спеціально виділеного місця і підійде для роботи за столом. Конструкція обладнана міцними матеріалами підлікотників і ніжок, посилених міцними кріпленнями, тому витримує вагу до 100 кг. М'язи спини опрацьовуються 4-х роликовим механізмом з підігрівом. А для сідниць застосовується вібраційний вплив. Інтенсивність впливу регулюється одяганням на крісло м'якої накидки, з якої масаж виходить більш м'яким і поверхневим.

Переваги: ​​регульовані висота і кут нахилу, якісні матеріали, висота спинки - 80 см, анатомічний вигин спинки.

Масажне крісло JET

US Medica Jet відноситься до преміум-сегменту, це крісло має максимальну кількість функцій і є одним з найдорожчих. Відмінні риси моделі - лімфодренажний масаж всього тіла, делікатний масаж колін з прогріванням, 4D масаж, вбудована стереосистема з підсвічуванням. У US Medica Jet вбудовано цілих 60 подушок для проведення повітряно-компресійного масажу всього тіла. Управління здійснюється джойстиком, дозволяючи вибрати положення спинки і ніг або підключити підігрів, не перериваючи сеанс. Для опрацювання вигинів стопи реалізована установка двох рядів подвійних рифлених масажних роликів.

Користувач може вибрати будь-яку програму опрацювання м'язів з 16-ти автоматичних і 23-х - із застосуванням індивідуальних налаштувань. Крім робочих функцій, крісло оснащене високоякісною стереосистемою з шумозаглушенням і підсвічуванням, керованими через Bluetooth.

Цей номінант рейтингу відноситься до найдорожчої цінової категорії і підходить тому, хто бажає отримувати від життя максимум задоволення і користі. Однак, деякі користувачі зробили підрахунок своїх щомісячних витрат на масажиста і визнали купівлю US Medica Jet цілком доцільною.

Друзі, сподіваємося, ці масажні крісла знизять витрати і звільнять ваш час, які могли бути витраченими на часті походи до фізіотерапевтів, а також допоможуть покращити самопочуття.