ТОП-5: кращі масажні накидки 2021

Якщо вас часто мучить біль в спині, але на сеанс масажу в професійному кабінеті немає часу, а хочеться завжди бути в хорошій формі - є вихід. Масажні накидки, які використовуються на крісло, стілець чи будь-яку поверхню, допоможуть вам відновити сили, покращити життєдіяльність всього організму. Навіть при сильній втомі ви будете в тонусі.

ТОП-5: кращі масажні накидки 2021

№1 - Масажна накидка Yamato

Головна особливість цієї накидки - можливість змінювати напрямок і обертання роликів, що забезпечить глибоке опрацювання м'язів. Крім того, в залежності від зросту і комплекції людини можна буде міняти ширину розташування роликів і вибирати зону впливу: біля лопаток чи пояса, або по всій спині.

А ще є 3 режими роботи: розминаючий масаж Шиацу, прокочування роликів уздовж хребта і двосторонній поперемінний масаж, що розминає. Також для будь-якого з режимів можна додати інфрачервоний прогрів. У сидінні накидки встановлений вібромотор, який дозволить виконувати масаж стегон і сідниць. Пульт, що йде в комплекті з накидкою, має мінімум кнопок, тому розібратися в функціоналі цього пристрою буде не важко.

Завдяки якісним матеріалам і презентабельному зовнішньому вигляду, масажна накидка Yamato буде мати гарний вигляд у кріслі або на автомобільному сидінні, де надійно фіксується за допомогою ременів. Загалом, Yamaguchi Yamato - чудовий варіант, якщо потрібна накидка преміум-класу, що виконає ефективний масаж в області спини і стегон.

№2 - Масажна накидка US Medica Sport

Масажна накидка US Medica Sport використовується для зняття напруги м'язів спини. Масаж здійснюється спрямованим рухом роликових головок. Для користувачів з високою чутливістю передбачена додаткова накидка, що пом'якшує дію масажних роликів. Налаштування режимів обертання здійснюється дистанційним блоком керування.

Масажна накидка підключається до автомобільного прикурювача, що дає можливість застосування виробу в дорозі. Зносостійкі матеріали сидіння і спинки забезпечують довгий термін експлуатації накидки.

№3 - Масажна накидка US Medica Combo

Автомобільний масажер US Medica Combo призначений для проведення розслабляючого і тонізуючого масажу спини, шиї і стегон.

Масаж здійснюється роликовими головками, які працюють в декількох техніках. Шиацу спрямований на розслаблення і зняття напруги м'язів всієї поверхні спини, під дією кругових рухів головок. Вібраційний масаж має 3 ступеня інтенсивності, сприяє виведенню токсинів, усунення втоми і больового синдрому. Роликовий масаж зміцнює всі відділи хребта, позитивно впливає на нервову систему.

Світлові індикатори на пульті керування відповідають обраному режиму. Накидка працює від побутової розетки або прикурювача автомобіля.

№4 - Масажна накидка Sensation

Масажна накидка Sensation US Medica кріпиться до будь-якої твердої поверхні, наприклад, до крісла, стільця чи сидіння автомобіля. Роликові масажні головки, розташовані в шийному відділі забезпечують розминання хребців, підсилюють приплив крові до цієї зони і знімають головний біль. Висоту роликів можна відрегулювати пультом. Для посилення масажного ефекту можна використовувати функцію інфрачервоного нагріву.

№5 - Масажна накидка Turbo Axiom

Масажна накидка Turbo Axiom - один з найефективніших масажерів в своєму класі. Для користувача є кілька автоматичних програм і можливість самостійного регулювання режимів.

В області спини розташовані ролики, які рухаються в заданому напрямку і роблять обертальні рухи. Шийний відділ накидки обладнаний двома роликами різного розміру для детального опрацювання цієї зони. Бічні повітряні подушки імітують скручування, огортаючи тіло користувача. Додатково передбачена функція інфрачервоного нагріву, яка підсилює масажний ефект.

Всі вищеописані масажні накидки допоможуть завжди залишатися у формі, бути бадьорим і домагатися поставлених цілей. Підходять для дому, офісу і деякі конструкції для автокрісел. Крім представлених моделей ТОП-5, в нашому магазині є в асортименті не менш функціональні і зручні масажні моделі.

Купити масажну накидку в нашому магазині >>>