Стілець для масажу шийної і комірцевої зони

Масажний стілець буде цікавий, в першу чергу, професійним масажистам, які працюють з виїздом до клієнтів. Такі моделі ергономічні, компактні і легкі, що робить стілець дуже зручним для транспортування.

Складаний стілець для масажу був створений, як альтернатива масажному столу. Він має низку переваг як для фахівця, так і для клієнта.

Масажний стілець дозволяє робити масаж шийно-комірцевої зони пацієнтам будь-якої комплекції. Його зручно використовувати і для косметологічних, фізіотерапевтичних, мануальних та інших корисних процедур.

Наприклад, масажний стілець US Medica Boston, завдяки продуманій складаній конструкції, дозволяє виконувати масаж пацієнтам вагою до 160 кг. Експрес-масаж можливий прямо на робочому місці, без відриву від виробництва. При цьому сеанс масажної терапії здатен зняти головний біль, напругу в хребті, відновити сили і смак до життя.

Масажний стілець потішить вас своєю надійністю і стійкістю, він не буде рухатися або розхитуватися під час масажу, так як особливе конструктивне рішення по розташуванню ніжок стільця забезпечує йому цілковиту нерухомість.

Багато моделей стільців мають додатковий валик в зоні грудей, що забезпечує максимальний комфорт для пацієнта. Підставки для відпочинку рук, підставки для колін, грудей, обличчя, і сидіння швидко налаштовується під будь-якого клієнта.

Стілець для масажу Rondo

Головна перевага масажних стільців полягає в їх компактності і мобільності. Такий стілець з успіхом використовують для масажних процедур на дому, в масажних кабінетах, в різних центрах здоров'я і спортивних центрах.

Використовуючи масажний стілець, будь-який терапевт, яким би видом масажу він не займався, чи то структурний, спортивний, шиацу, тайський, рефлексологія, шведський або інший, в змозі побудувати клієнтську базу для успішної практики, що несе світу релаксацію.