Стіл масажний переносний чи стаціонарний - ваш вибір?

Результативність масажу залежить від багатьох факторів. Важливий пункт - відповідне обладнання. Підібрати його складно, особливо з урахуванням того, що виробники пропонують величезний вибір пристосувань: сидіння, подушки, крісла, пояси, накидки. За затребуваностю серед користувачів перші позиції займають масажні столи.

 

Це не дивно, оскільки ефективність масажу багато в чому залежить від того, як під час процедури почуває себе пацієнт. Якщо він буде нервувати через незручної пози, переживати про безпеку або з якоїсь іншої причини не зможе розслабитися, результату від масажу може і не бути. Масажні столи чітко фіксують хребет людини і забезпечують потрібний рівень опору натиску. При цьому пацієнт може:

  • скористатися підголівниками, поличками для рук і прийняти зручну позу;
  • на м'якій робочій поверхні столу розслабити абсолютно всі м'язи;
  • не переживати про безпеку: столи характеризуються міцністю, а всі виступи і кути на них ізольовані.

Стіл масажный переносний чи стаціонарний - ваш вибір?

Послуги професійних масажистів, так само як і якісне обладнання, завжди залишалися затребуваними. Ми пропонуємо купити стаціонарні і переносні масажні столи для лікувального і загального масажу, косметологічних послуг, а також дитячі моделі. На нашому сайті ви знайдете варіанти в різних цінових категоріях.

Переносні столи (складні моделі)

Ці столи використовуються масажистами при роботі, пов'язаній з виїздом до клієнта, або пацієнтами, охочими проводити процедури у себе вдома. Основні критерії при визначенні габаритів стола - це зручність доступу масажиста до всієї поверхні тіла пацієнта і можливість впевнено розташуватися на кушетці клієнту будь-яких розмірів.

Складний масажний стіл Преміум класу Panda - Спецціна

Стаціонарні масажні столи

Такі столи відрізняються міцністю, грунтовністю, надійністю, багатофункціональністю. Підходять для встановлення в масажних і SPA-салонах, косметичних кабінетах, спортивних залах. Витримують динамічне навантаження, що перевищує 200, а окремі моделі - понад 350 кг.

Стаціонарний масажний стіл Atlant

Купити масажний стіл - серйозний крок, оскільки від правильного вибору залежить ефективність роботи масажиста або косметолога, а також безпека пацієнтів. Щоб не ризикували ні перші, ні другі, а стіл прослужив максимально довго, перед покупкою слід звернути увагу не лише на виробника, а й на надані їм гарантії.

Якщо ви визначилися з вибором:

  • замовте масажний стіл і обговоріть його доставку;
  • оплатіть зручним для вас способом;
  • отримайте масажний стіл і користуйтеся ним на благо.