Сучасні фітнес товари для тренувань

Якщо бути чесним, то всі ми недостатньо часу приділяємо спорту. І зовсім не тому, що вважаємо фізичні навантаження непотрібної тратою часу, а тому що нам, через сучасного ритму життя, ніколи. Для фітнесу або плавання в басейні необхідно виділяти вільний час, а з ним справжня катастрофа: навчання, робота, сім'я. Ось ми трохи побурчить, а потім знову говоримо: «Хотілось би зайнятись спортом, та ніяк не виходить».

Однак, вихід з такої ситуації є, і цілком реальний: займатися вправами вдома, використовуючи товари для фітнесу. Можна навіть займатися на роботі або в подорожі.

Віброплатформа VIBROPLATE являє собою компактну вібраційну платформу. При регулярному використанні можна підтримувати свою фізичну форму в чудовому стані. В позитивних результатах від таких тренувань ви можете не сумніватися, оскільки результативність VibroPlate підтверджена медичними сертифікатами та відгуками користувачів.

Підтримування себе в спортивній фізичній формі є невід'ємним бажанням будь-якої цілеспрямованої людини. Гарний прес, рельєфні руки і плечі, підтягнуті м'язи стегон - все це результат роботи на десятці тренажерів. І якщо хочеться мати гарне тіло, але немає часу або можливості систематично відвідувати спортзал, тоді відповідь - універсальний тренажер для пресу US Medica AB FIT.

    

Регулярне використання тренажера для пресу AB Fit US Medica — є вашим ключем до укреплення м'язів всього тіла і досягненню рельєфного пресу.

Бігова доріжка Runway PRO YAMAGUCHI – ультрасучасна модель кардиотренажера, яка може використовуватися в оздоровчих і реабілітаційних цілях. Підходить для регулярних занять вдома або в офісі.

RUNWAY PRO - легка і найкомпактніший бігова доріжка від YAMAGUCHI для домашнього використання. Єдина відмінність від попередньої моделі в максимальній швидкості, яка дорівнює 8 км/год. 

Завдяки сучасним технологіям зміна індустрії краси вже наступила. Ваше бажання досягти ідеалу ставати ще більш простим і доступним з міостимулятором Body Trainer MIO.

 

Міостимулятор Body Trainer MIO - нове бачення в інтенсивних тренуваннях, які тепер можна продовжити поза тренажерного залу. Додаткова стимуляція м'язових волокон ніколи не буде зайвою, а особливо коли це відбувається в хвилини відпочинку. Досить просто підключити два електроди до певної м'язової групи, вона тут же почне скорочуватися. Легкий і приємний електричний імпульс повністю імітує природні сигнали, що йдуть від нервової системи. Body Trainer MIO при своїй роботі не задіює ніяких дротів, які заважають. Це бездротовий пристрій! Для його роботи досить зарядити батарею, що знаходиться в корпусі пристрою.

Сучасні фітнес товари для тренувань -

чудові помічники, з котрими ви впевнено досягнете бажаних результатів.