Слідкувати за своїм тілом з масажером Ultra Slim - це так просто!

Ти повинна бути абсолютно задоволена собою, своїм тілом. Якщо тебе не влаштовує стан шкіри в області живота, турбує поява "апельсинової шкірки", використовуй ручний антицелюлітний масажер Ultra Slim від американського виробника US MEDICA.

Ідеальна плоскість і гладка шкіра

З проблемою №1, як охрестили целюліт, тобі допоможе впоратися цей невеликий ручний масажер, який можна навіть назвати революційним, оскільки він ефективний і зручний в застосуванні. Цілеспрямовано впливаючи на проблемні зони за допомогою 3D насадки, яка сприяє делікатної розробці глибоких м'язів, ви відзначите поліпшення циркуляції крові і лімфодренаж, а також поступове розщеплення жирів. Розтяжки зменшуються - ваша шкіра виглядає гладкою і пружною.

Цей ручний масажер розрахований на 4 основні види впливу:

  • моделювання фігури,
  • антицелюлітні процедури,
  • покращення пружності і тонусу шкіри,
  • зниження ваги.

Оціни свої сили - і дій

Безпосередньо перед масажем, оброби шкіру спеціальним антицелюлітною кремом або гелем. На верхній панелі є регулятор керування швидкістю масажу і 2 режими інтенсивності.

Як працює?

Принцип роботи полягає в спеціальній 3D-насадці. Завдяки обертанню роликової системи здійснюється глибоке опрацювання м'язів, поліпшується кровообіг і лімфоток. А це, в свою чергу, позитивно впливає на організм і викликає численні зміни в кращу сторону.

Шість роликів згруповані і розділені на 3 частини так, що кожна група спрямована в свою сторону. Така Y-конструкція дозволяє максимально якісно провести процедуру масажу - розслабляючу чи антицелюлітну.

З чим справляється?

Використання антицелюлітного масажера US MEDICA Ultra Slim можливо для різних областей тіла. Він прекрасно справляється з целюлітом на сідницях і стегнах, видаляє зайвий жир з живота, ідеально працює з зайвими об'ємами тіла, скорочує кількість розтяжок, збільшує пружність шкіри ніг, знімає втому в м'язах. Окрім цього, передбачається проведення розслабляючого масажу, що завжди стане в нагоді після важкого робочого дня при сильній втомі, дозволяє позбутися скутості в тілі.

Масажер US MEDICA Ultra Slim має просте управління, що дозволяє прискорити робочий процес і максимально полегшити проведення масажної процедури. До того ж, він працює від електричної мережі і легко переноситься в зручне місце для проведення сеансу. Такий масажер може використовуватися під час перегляду телевізора.

Слідкуйте за собою і своїм тілом, а з масажером US MEDICA Ultra Slim - це так просто!