Скандинавська ходьба, або Як легко підняти свій життєвий тонус

Життя в ритмі сучасних мегаполісів пов'язане зі стресом і постійною втомою - і, як результат: зниження імунітету, неврози і безсоння. Ми вирушаємо на роботу в годину пік на особистому або громадському транспорті, затори на дорогах або черги в метро лише підвищують рівень стресу. Щоб впоратися з психологічним навантаженням, психологи і лікарі рекомендують відвідувати спортзал, оскільки регулярні тренування сприяють зниженню гормону стресу в крові і нормалізації роботи організму.

Допомогти своєму здоров'ю можна не лише за допомогою тренувань в залі. Якщо на абонемент не вистачає часу/грошей, на допомогу завжди може прийти більш доступний вид спорту  – скандинавська ходьба.

Скандинавська ходьба: чому вона корисна?

Скандинавська ходьба - це один з напрямків сучасного фітнесу. Простий, але разом з тим досить ефективний і дуже дешевий. Вам будуть потрібні лише спеціальні палиці і зручний одяг. При цьому скандинавська ходьба зміцнює організм людини набагато краще, ніж може здатися на перший погляд.

Переваги скандинавської ходьби

  • Вона підходить для будь-якого віку і рівнів підготовки.
  • Підтримує в тонусі м'язи всього тіла. При ходьбі працюють 90% м'язів.
  • Покращуються відчуття рівноваги і координація рухів.
  • Завдяки опорі на палиці зменшується навантаження на таз, коліна і п'яти - ті частини людського тіла, що найбільш схильні до захворювань при житті в місті.
  • Спалює на 46% більше калорій, ніж звичайна ходьба.
  • Прекрасно впливає на серце і легені. Сприяє зниженню холестерину, а також прискореному спалюванню жирових відкладень і, таким чином, допомагає в схудненні.
  • Знижує навантаження на колінні суглоби і хребет.
  • Скорочення і розслаблення м'язів в певному ритмі коригує поставу, позбавляє болю в спині.

Покращіть свою ходу, зробіть її більш граційною і легкою

Поза, яку ви приймаєте для використання палиць (випрямлена верхня частина тіла, високо піднята голова і певні рухи рук), добре розправляє грудну клітку. Таким чином в кров - і в усі внутрішні органи, в тому числі в мозок, - надходить більше кисню, ніж при звичайній ходьбі.

Найкраще, що ви можете подарувати собі - це довге активне життя. До того ж, ходьбою можна займатися в будь-якому місці - не потрібні пагорби, польові доріжки чи сніг. Скандинавська ходьба - це інвестиція в ваше майбутнє, спосіб залишатися активним в золоті роки свого життя.

Скандинавська ходьба в боротьбі з безсонням

Безсоння - часта супутниця міського жителя, однією з основних причин виникнення якої є стрес. Скандинавська ходьба стимулює виділення гормонів радості і задоволення, таких як дофамін, серотонін і ендорфіни. Весь цей комплекс позитивно впливає на організм, надаючи опір стресу і зміцнюючи фізичну та психічну стабільність. Допомогти собі повернутися в режим здорового сну може кожен, це не потребує майже ніяких грошових вкладень. Головне - не шкодуйте часу на своє здоров'я і кожен день займайтеся ходьбою хоча б по 30 хвилин.

Купити палиці для скандинавської ходьби >>>