Шведська стінка для домашніх тренувань

Шведська стінка і турнік для підтягувань - це тренажер, який ідеально підходить для опрацювання м'язів верхньої частини тіла. Головною перевагою шведської стінки є велика функціональність: завдяки шведській стінці можна качати м'язи преса, ніг і рук. Зміна хвату дає можливість виконувати велику кількість різних вправ. Регулярні тренування на турніку дозволять вам зробити м'язи рельєфними, розвинути широкі плечі, міцні руки, потужну грудну клітку, а також прокачати м'язи кору і спини.

Переваги шведської стінки

Цей універсальний тренажер дозволяє виконувати величезну кількість вправ, складати власні програми тренувань для:

  • поліпшення гнучкості і розтяжки;
  • підвищення витривалості;
  • зміцнення м'язів;
  • розвитку сили, спритності, координації;
  • формування «правильної», здорової постави;
  • нормалізації роботи серцево-судинної системи;
  • профілактики хвороб, що викликаються «сидячим» способом життя (ожиріння, варикозне розширення вен, проблеми з суглобами).

Як правильно вибрати шведську стінку

Щоб вибрати зручний тренажер, необхідно враховувати міцність, універсальність і компактність конструкції.

МІЦНІСТЬ

Міцність шведської стінки - один з головних чинників, який необхідно враховувати при покупці тренажера. Зверніть увагу на вагу, яку можуть утримувати різні моделі (зазвичай вона в межах 130-150 кг). Для знімних турніків важливо хороше кріплення: стійка гума, яка добре прикріплена до самої перекладині, гарантує, що тренування буде безпечна для вас і вашого будинку.

Завдяки хорошій опорі, шведська стінка є найбезпечнішим тренажером, який існує в світі. 

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Вибирайте турнік, який допоможе вам опрацьовувати ті частини тіла, яким ви хочете приділити найбільшу увагу. Обов'язково подивіться на кількість можливих захоплень і пропонованих вправ: віджимання, зворотний хват, вправи на роботу плечей і рук інше.

КОМПАКТНІСТЬ конструкції

Шведські стінки легко зберігати, вони компактно розміщуються біля стіни. Це важливо, якщо ви хочете заощадити місце!

Спортивна стінка Yamaguchi Smart Wall займає зовсім небагато місця, що дозволяє встановити її і в невеликому житловому приміщенні, і в офісі. Smart Wall відмінно впишеться в будь-який інтер'єр, чи то домашній спортивний зал, чи оздоровчий кабінет на роботі.

Багатофункціональна шведська стінка Smart Wall купить

Вдалого тренування!