Шийний масажер - помічник при остеохондрозі

Кожна третя людина, як стверджує статистика, має постійні або періодичні болі в шиї та області плечей. Це найпоширеніший біль, який відчувають люди в будь-якому віці. Пов'язано це з довгим сидінням у незручній позі, тривалими автомобільними поїздками та й навпаки - тривалим перебування на ногах. Причина таких болючих відчуттів криється, найчастіше, в остеохондрозі шийного відділу - захворювання, хоч і не приємне, але піддається лікуванню, що вже є великим плюсом. І головний терапевтичний метод для цього - масаж.

На жаль, не у завжди можна знайти час для регулярного відвідування масажиста, щоб достатньо приділяти уваги своєму здоров'ю. Чудовою альтернативою масажним процедурам стане масажер для шиї, плечей і спини.

Шийний масажер - пристрій затребуваний та універсальний, оскільки його можна застосовувати самостійно вдома, в офісі та за кермом автомобіля.

Шийний масажер: різноманіття вибору

Сьогодні є велика кількість масажних пристроїв. Серед них - ручні і електричні, у вигляді комірів, накидок і подушок. Обирайте, виходячи з особистих міркувань або цілей, які ставите перед собою.

Роликовий масажер для шиї і плечей

Якщо проблема має локальний характер, наприклад, болить шия і плечі, то можна купити невеликий масажер з роликами для шиї і плечей. Як правило, коиристуватися такими пристроями вкрай просто, ніяких спеціальних навичок для цього не потрібно.

Більшість шийних масажерів оснащені декількома режимами інтенсивності роботи, різною швидкістю дії, мають зручні пристосування для рук, а також - можливість обігріву. Масажер шиї і плечей з зігріваючим ефектом особливо ефективний при початкових стадіях остеохондрозу.

Результат застосування такого масажера, як кажуть, "на лице": проходить втома, напруга, оскільки масажер «розганяє» кров по всьому тілу, покращуючи ваше загальне самопочуття. При регулярному використанні прискорюється клітинний метаболізм, нервова система нормалізується.

Масаж комірцевої зони

Шийні масажери часто нагадують накидку, яка фіксується в області грудей. Механізм, в основі якого ролики, допомагає розминати область шиї, ефект помітний буквально з перших хвилин. Є сенс купити масажер для шиї і плечей, якщо ви страждаєте болями в плечах і грудному відділі.

Перш ніж купити масажер для шийно-комірцевої зони, з'ясуйте, з якого матеріалу він виготовлений. Зверніть увагу на гарантійні терміни обслуговування: чим вони більші, тим якісніше продукт.

Масажери для шиї: переваги

  • Додаткової фіксації не вимагають.
  • Комплексно опрацьовують всю спину.
  • Масажер для комірцевої зони дозволить вам самостійно робити масаж вдома, на роботі, в дорозі.
  • Ідеальне пристосування для тих, хто багато часу проводить в автомобілі або за комп'ютером.

Якщо ви вирішили купити шийний масажер для профілактики або лікування остеохондрозу, радимо придивитися до ручних моделей. У комплекті ви ще й можете отримати декілька видів насадок, що забезпечують вібраційний і постукувальний масаж. Такий масажер допоможе швидко розбити відкладення солей в шиї, сприяє розслабленню спазмованих м'язів.

Де купити масажер для шиї

Без сумніву, легкі та компактні масажери – зручні і корисні. Головне питання, яке цікавить багатьох потенційних споживачів – де купити масажер для шиї? Ви можете це зробити, як у наших стаціонарних магазинах, так і в каталозі нашого онлайн-магазину. Зробити це легко. Дослідіть всі характеристики товару, визначіться з параметрами, виробником, вартістю і зробіть вибір. Доставка здійснюється по всій Україні.