Найнижча ціна року!

Друзі, якщо ви ще в роздумах у виборі хорошого подарунку - собі, коханим, батькам, друзям - запрошуємо до нас: ми допоможемо вам створити новорічний настрій 2022. Ви ще можете встигнути купити бажаний товар за неймовірно вигідною новорічною ціною, зробивши фантастичний подарунок під ялинку.

Приходьте до нас за новорічним настроєм!

Уточнюйте наявність вибраного вами товару у менеджерів компанії і купуйте за найвигіднішою ціною в Україні!

Кавомашина CoffeeMann

Автоматична кавоварка Yamaguchi CoffeeMann повністю візьме на себе весь процес варіння кави - від помелу зерна до приготування вишуканих напоїв - капучино, лате, еспресо, американо. Достатньо кілька секунд, щоб отримати напій, який точно відповідатиме вашим побажанням.

Бігова доріжка Yamaguchi Runway-X

Бігова доріжка для дому Yamaguchi Runway-X стане вам цінною покупкою. Вона буде тримати вашу фізичну форму у найкращому стані, а також попіклується про здоров'я.

Стаціонарний масажний стіл YAMAGUCHI Kioto

Стаціонарний масажний стіл YAMAGUCHI Kioto – це новинка, представлена компанією YAMAGUCHI, яка стане чудовим обладнанням для масажних кабінетів різних медичних та реабілітаційних центрів, оздоровчих санаторіїв, SPA-салонів, спортивних комплексів, мануальних кабінетів тощо.

Масажниц матрас US Medica Ocean PRO

Масажний матрац US MEDICA Ocean Pro подарує користувачу приємні оздоровчі сеанси, повноцінно опрацьовуючи всю мускулатуру тіла.

Коронавірус вніс суттєві корективи в наше життя, адже ця хвороба може бути дуже підступною. Її небезпека полягає в тому, що шкідливі мікроорганізми COVID-19 при попаданні в організм людини спочатку проходять інкубаційний період, у цьому випадку, а також у разі безсимптомного перебігу хвороби, людина стає розповсюджувачем ковід, сама про це не здогадуючись. Для своєчасного виявлення інфекції використовують експрес-тести на COVID-19.

Швидкий тест Panbio COVID-19 антиген (уп. 25 шт.) (Німеччина, США)

Комплект для кспрес-тесту на COVID-19 на основі IgG / IgM (25 шт)

Наш магазин працює тільки з найвідомішими та перевіреними виробниками з усього світу, які вже встигли завоювати довіру клієнтів. Така співпраця дає нам упевненість як продукцію, представлену в каталозі, а значить, і впевненість у тому, що ми надаємо дійсно хороший товар нашим клієнтам.

Віддавайте перевагу лише своїм бажанням та прислухайтеся до думки професійних менеджерів.

Купуйте найкраще!