Роликова масажна подушка

Легка, компактна, зручна в застосуванні масажна подушка з роликами стане "рятівним колом" для вас і вашого втомленого хребта на роботі, в поїздці, відрядженні або на присадибній ділянці.

Ідеальний варіант зняти  втому і напругу в поясниці, шиї і плечах!

З роликовою масажною подушкою ви можете розслабитися, подбати про своє здоров'я в будь-якому місці і в будь-яку хвилину. Уже з першого застосування ви забудете про біль, відчуєте легкість в м'язах, покрений настрій, приплив бадьорості і сил. Цей масажер допоможе вам забути про стрес і подарує хвилини насолоди в такому шаленому ритмі життя.

Масажна подушка Apple (US MEDICA, США)

Переваги використання роликової масажної подушки:

  • розслабляюча дія на м'язи і суглоби;
  • знімає втому в шиї, спині, ногах і руках;
  • позбавляє від періодичних головних болів і мігрені;
  • активоває рух лімфи клітинами;
  • допомагає боротися з остеохондрозом і ревматизмом;
  • підвищується імунітет і загальне самопочуття.

Професійний масаж в будь-який час

Масажер повторює рухи справжнього професійного масажиста, вам потрібно лише ввімкнути подушку і почати отримувати задоволення. Сприяє відновленню нормалізації життєвого тонусу м'язів.

Потужні і розслаблювальні рухи роликів

Ролики розминають тіло круговими рухами, активовуючи кровообіг.

Форма подушки підходить для всіх ділянок тіла

Завдяки своїй анатомічній формі роликова масажна подушка може масажувати як стомлені ноги, так і затерплі плечі і спину. Знижує біль і набряки в зоні спини і хребта.

Для кого призначена роликова масажна подушка

  • Для того, хто веде активний спосіб життя, швидко втомлюється, має болі в шийному відділі, спині та ногах.
  • Роликові масажні подушки допомагають вирішити ряд проблем зі здоров'ям, як активних людей, так і людей з обмеженими можливостями.

Ідеально підходит для постійного використання

При регулярному масажі, знімає з організму стресовий стан, знижує біль і набряки в зоні спини і хребта, перешкоджає появі остеохондрозу, запобігає хворобам, пов'язаним із захворюванням хребта.

Подорожуйте на здоров'я

Відсутність дротів і необхідності керувати подушкою вручну робить цей масажер ідеальним для автомобілістів. Портативна масажна подушка допоможе зняти напругу в шиї і попереку тим, хто багато часу проводить за кермом.

Масажна подушка Axiom Matrix-S (YAMAGUCHI, Японія)

Роликова масажная подушка — корисний подарок

Потіште своїх близьких оздоровлювальним і приємним відпочинком, подарувавши їм такий масажер. Роликова масажна подушка стане універсальним і бажаним подарунком для жінок, чоловіків і дітей.