Перкусійний масажер: ефективна вібраційна терапія для тіла

Пандемія принесла нам чимало непрямих проблем із самопочуттям, одна з яких — часті болі в м'язах. Далеко не завжди вдається облаштувати домашнє робоче місце так само комфортно, як в офісі, і незручне становище при тривалих годинах віддаленої роботи неминуче веде до проблем з м'язами спини. З болем у ногах і руках можна зіткнутися при надто інтенсивних заняттях спортом без нагляду тренера або на початку тренувань після тривалої перерви.

Допомогти при м'язових болях у будь-якому з цих випадків може бути масаж. Хороша новина в тому, що його можна робити і вдома, а не звертатися до професійних масажистів — для цього знадобиться компактний перкусійний домашній масажер, який ще називають масажною гарматою.

Перкусійний масажер Therapy Massage Gun Mini

Перкусійний масажний пістолет – сучасний прилад для дії на м'язи за допомогою вібраційної техніки. Апаратний метод вібраційної терапії спрямований на усунення болю у тригерних зонах та розслаблення мускулатури у всьому тілі. Масажер часто використовується спортсменами після тренувань для якнайшвидшого відновлення м'язів.

  

Принцип роботи перкусійного масажера

Принцип дії перкусійного масажера дуже простий: він працює як відбійний молоток з м'якою головкою, завдаючи часті (від 1000 до 2800 за хвилину), але не сильні удари, які проминають мускулатуру і розганяють молочну кислоту, що накопичилася при навантаженнях. 5-ти хвилинного масажу може бути достатньо, щоб впоратися з м'язовими затискачами та зменшити біль. Крім того, перкусійний масажер можна використовувати не після, а перед спортом, щоб допомогти розігріти м'язи.

Коли користуватись перкусійним масажером, для чого?

Перкусійний (ударний) масажер має такі ефекти:

 • знімає м'язові болі та напругу;
 • відновлює кровообіг;
 • сприяє виведенню токсичних речовин, нейтралізації вільних радикалів;
 • усуває тригерні зони, здавлені нервові закінчення;
 • покращує рухливість та функціонування кістково-м'язової системи.

Масажер широко застосовується у відновлювальному періоді після хірургічних втручань, запобігає формуванню рубців. Регулярне використання апарату надає сприятливий вплив як на м'язи, а й у роботу внутрішніх органів прокуратури та систем.

Перкусійний масажер для тіла Yamaguchi Massage Gun PRO

Кому подходить перкусійний масажер?

Перкусійний масажер підходить як для спортсменів, так і для людей, які ведуть сидячий спосіб життя або щодня піддаються високим фізичним навантаженням. Апарат підходить для самостійного використання, не ковзає в руці, тому що покритий спеціальним протиковзким покриттям.

Особливо актуальним перкусійний масажер є у таких випадках:

 • біль у м'язах після фізичних вправ;
 • м'язові спазми, наявність болючих точок (тригерів);
 • у реабілітаційному періоді після перенесених захворювань бронхолегеневої системи;
 • у відновлювальному періоді після неврологічних патологій (паралічі, парези, невропатії);
 • хвороби суглобів (артрити, артрози) та інших органів кістково-м'язової системи;
 • при виражених процесах старіння для тонізування шкіри, покращення кровообігу.

Масажер для тіла Yamaguchi Therapy Massage Gun Mini 2

Застосування масажера цілком безпечне, проте суворо забороняється використовувати його на ділянках, де кровоносні судини близько розташовуються до поверхні шкіри, в області серця або поверх суглобів. Здійснюючи масаж, слід вибрати максимально комфортний тиск на м'язи. Процедура повинна проходити безболісно, ​​виняток можуть становити тригерні точки, у місці їхньої локалізації можуть відчуватися дискомфорт та болі.

Варто сказати про ще одну перевагу такого масажера - мобільність: ним можна користуватися вдома, брати із собою у поїздки та на тренування.