Ортопедичний масажер для ніг від набряклості і втоми

Кожному з нас знайоме відчуття тяжкості в ногах наприкінці робочого дня. Швидко і приємно впоратися з ним, позбувшись від набряклості ніг і втоми, допоможе масажер для ніг.

Масаж ніг повертає сили, стимулює роботу всього організму і благотворно позначається на загальному самопочутті. Масажери бувають найрізноманітніші і по конструкції, і по впливу, і за ціною, тому наші покупці стикаються з проблемою вибору необхідного обладнання. Для початку з'ясуємо, чим корисний масажер для ніг, як їм правильно користуватися.

Професійний масаж у вас вдома

Якщо ви багато ходите, стоїте чи носите не найбільш зручне взуття, вам, швидше за все, знайомі неприємні відчуття в ногах наприкінці дня. Справитися з ними допоможе хороший професійний масаж, проте він вимагає і грошей, і часу. Хорошим рішенням стане заміна ручного масажу автоматичним, тим паче, що сучасні масажери вдало, і головне - ефективно, його імітують.

Масажер для ніг Angel Feet WHITE - це легкий і компактний масажер, який забезпечує ретельну розминка м'язів стопи. Ефективно позбавляючи від хронічної втоми, напруги і болю, роликовий масаж нижньої частини стопи делікатно стимулює біологічно активні точки, покращує кровообіг, що благотворно впливаючи на весь організм. За допомогою цього масажера ви позбудетеся втоми ніг за лічені хвилини.

Який режим краще: автоматичний чи ручний

Звичайно ж, справа смаку. Але якщо раніше ви не робили масаж на регулярній основі, рекомендуємо для початку спробувати пристрій, що працює в автоматичному режимі. Надалі можете спробувати використовувати ручний режим. Його плюсом є те, що можна індивідуально налаштовувати швидкість, інтенсивність масажу і його напрямок (за/проти годинникової стрілки). Автоматичні програми виконуються протягом 15 хвилин, а в ручному режимі ви самі регулюєте час (від моменту включення до виключення пристрою).

Унікальний масажер для ніг Hybrid от компании YAMAGUCHI потурбується про вашу красу і здоров'я. Його основними особливостями є те, що в ньому поєднуються повітряно-компресійний і роликовий масажі. Ви зможете отримати глибокий розслабляючий, оздоровлюючий, а також омолоджувальний ефект всього за 15 хвилин. Чудовий вибір для людей з чутливими ступенями.

Заряд бадьорості і покращення самопочуття

Важко сказати однозначно, який ортопедичний масажер є кращим для ніг, тому що для покупця має значення не лише функціонал пристрою, але й інші чинники. Для одних це ціна, для інших - репутація виробника, для третіх - щось інше. І тому, щоб вирішити, який пристрій обрати, потрібно оцінити вподобані моделі за цілою низкою критеріїв, наприклад, мета придбання масажера, бюджет покупки інше. Зрозуміло, чим ширший функціонал, тим більше завдань дозволяє вирішувати пристрій, але тим вищою буде і його ціна.

Yamaguchi Capsula – інноваційний масажер для ніг, що виконує унікальний плантарний масаж з трофічним ефектом, що благотворно впливає на найміцніше - сухожилля людини, яке щодня відчуває величезні навантаження.

Завдяки делікатному вібраційному впливу технології Shake-shake вже після першого сеансу масажу ви відчуєте легкість в ногах, зняття стресу, позбудетеся від плоскостопості і набряків ніг, спазмів і судом - від ступень до литкових м'язів включно, перезапустете роботу внутрішніх систем вашого організму, поліпшите загальне самопочуття і настрій. Масажер допоможе вам усунути біль і судоми в гомілковостопній зоні, у вас покращиться кровообіг, відновлювальні процеси в тканинах м'язів, завдяки чому зв'язки стануть більш еластичними і витривалими.

Ексклюзивний масажер втілений в стильному ергономічному дизайні. Спокійне колірне рішення і дизайн у вигляді пуфа дозволяють масажеру Capsula стати органічним доповненням будь-якого інтер'єру.

Якщо ви втомлюєтеся за день, зверніть увагу на масажери для ніг нашого магазину. Вони змусять ваші м'язи працювати так, щоб ви розслабилися і відпочили. Різноманіття моделей, великий вибір виробників і широкий діапазон цін дозволяють вибрати ортопедичний масажер, який оптимально відповідатиме вашим потребам і можливостям.