Офісне масажне крісло US Medica Chicago

Масажне офісне крісло Chicago US Medica - основа продуктивної діяльності і ваш безцінний внесок у свою кар'єру в майбутньому.

Конструктивні особливості крісла Chicago забезпечують комфортне перебування в ньому тривалий час. А все тому, що кожен його елемент, включаючи обробку, продумані до дрібниць.

Chicago має в своєму арсеналі 3 види масажа: розминаючий, роликовий і вібраційний.

1. Шиацу (разминаючий вплив)

М'яке, але досить сильне безперервне розминання всій поверхні спини від шийного відділу до поперекового значно покращує кровообіг цих областей і розганяє кров у всіх інших, тонізує роботу внутрішніх органів, знімає стрес і напругу.

2. Роликовий масаж 

Рухи роликів імітують руки масажиста, розминають ваші м'язи вздовж хребта вгору і вниз. Крім релаксації і прямого розминання м'язових волокон, корисний ефект виявляється на нервову систему і її найголовніші вузли в районі хребта. Завдяки такому типу опрацювання, м'язи стають сильнішими, витривалішими і починають краще виконувати свою функцію з підтримки хребта в оптимальній формі.

3. Вібраційний масаж

Масаж коливаннями з різною амплітудою і швидкістю в тазостегновій області, що поширюються також на інші м'язи, тканини тіла і, окрім цього, глибоко на внутрішні органи, судини і нерви, які важко повноцінно дістати і обробити простим механічним способом.

NEW - Зони впливу:

Масажними роликами в кріслі Chicago обробляється поверхня спини в діапазоні 46 см в довжину і 23 см в ширину, при цьому особливо ретельно наступні області:

  • Масаж верхньої частини спини (ролики по висоті 30 см, по ширині 7-23 см): лопатки, грудний відділ, реберні дуги і проміжки між ними.
  • Масаж нижньої частини спини (по висоті 30 см, по ширині 7-23 см): поперек, верх крижового відділу, довгі м'язи спини, міжреберні проміжки.
  • Повний масаж спини (по висоті 46 см, по ширині 7-23 см): лопатки, міжреберні проміжки, грудний і поперековий відділи, верхня частина крижового відділу.

ВІДКИДНА НАКИДКА

З використанням накидки зовні Chicago виглядає строго і презентабельно, а також забезпечує м'яку масажну дію. Без накидки крісло гарантує глибокий і повноцінний прогріваючий масаж всієї спини.

РУСИФІКОВАНИЙ ПУЛЬТ

Компактний пульт упрвління дозволяє легким рухом змінити офісний режим крісла на масажний.

Переваги офісного масажного крісла CHICAGO:

  • підлокітники гарантують рукам зручне положення і сприяють зменшенню втоми в області плечей і шийних хребців;
  • зручний підголівник оптимально перерозподіляє навантаження на шийні хребці користувача;
  • наявність підколінника в передній частині крісла усуває надлишковий тиск в області підколінних суглобів, сприяючи поліпшенню кровообігу ніг;
  • спеціальний механізм змінює кут нахилу сидіння синхронно зі зміною кута нахилу спинки під дією ваги користувача в найбільш оптимальної ергономічній пропорції;
  • можливість налаштування механізму хитання в залежності від ваги користувача за допомогою регулюючого гвинта;
  • чохол для пульта управління кріслом дозволяє за кілька секунд перетворити масажне крісло в класичне офісне крісло і перейти до рішення робочих завдань.

Хочете за кілька хвилин спробувати всі види масажних рухів або

продемонструвати крісло своїм близьким чи друзям?

Функція запускає режим демонстрації всіх можливостей масажного крісла! При натисканні кнопки «DEMO», масажне крісло по черзі коротко продемонструє всі функції, від масажу шиацу до роликового з різною інтенсивністю вібрації. Поточна функція буде відзначена миготінням відповідного індикатора на пульті. По завершенні демонстрації крісло автоматично вимкнеться.

Який можна зробити висновок?

Офісне масажне крісло US MEDICA Chicago просто необхідне для того, хто змушений багато часу проводити в сидячому положенні - працівникам офісу, керівникам компаній, студентам, програмістам. Воно допоможе не лише зняти біль, але і поліпшить загальне самопочуття, зніме психологічну напругу, допоможе налаштуватися на позитивний лад, підвищить стійкість до стресів.

Купити масажне крісло Chicago можна і для дому, воно прекрасно впишеться в інтер'єр завдяки стильному зовнішньому вигляду і невеликим габаритам.