Обладнання для масажу

Сучасні масажери здатні не лише якісним чином вплинути на красу тіла, але й стати чудовим інструментом відпочинку і розслаблення. Масаж попереку, шиї, плечей і багатьох інших частин тіла, є ключовими елементами прекрасного самопочуття і відмінного здоров'я.

Інтернет-магазин US ​​MEDICA радий запропонувати своїм покупцям широкий спектр обладнання для проведення масажу. У нас є масажні крісла відомих виробників з США і Японії, також можна купити масажери для ніг, масажні столи - складні та стаціонарні, зручні кушетки виробництва США, Італії, Німеччини та інших країн. Є обладнання різноманітного дизайну, з меншою чи більшою кількістю опцій, у різній ціновій категорії, але все воно характеризується надійністю і високою якістю.

Будьте певні - у нас ви зможете знайти і замовити відповідне масажне обладнання як для салону економ класу, так і для масажного або СПА-салону класу люкс. Майстри, які працюють на дому у клієнта, знайдуть у нас легкі і компактні складні масажні столи, кушетки або крісла для масажу.

Масажні столи

Зручні та міцні масажні столи сьогодні виготовляються із сучасних високотехнологічних матеріалів, всі вони відповідають запитам ергономіки. Стаціонарні або легкі складні моделі масажних столів є ключовим елементом для проведення різних оздоровчих масажних процедур. Наш магазин масажного обладнання пропонує масажні столи різних конструкцій і функціональних можливостей, наприклад, розкладні масажні столи.

Масажні столи, незалежно від їх "рівня" (на професіоналів або аматорів) дуже зручні у використанні: легко складаються і транспортуються, обладнані зручними ручками для перенесення і додатковими ніжками для перевезення.

Масажні крісла

Масажні крісла, за рахунок унікальної вібрації, дозволять розслабити тіло і заспокоїти нервову систему, вони здатні надати комплексний масаж будь-яких частин тіла, починаючи від ніг і закінчуючи м'язами шиї. До того ж, в масажному кріслі можна чудово відпочити, читаючи книгу або слухаючи музику.

Функціональність масажних крісел така, що вони з легкістю заміняють масажний кабінет, пропонуючи користувачеві величезний набір різноманітних технік масажу. Жоден професійний масажист не в змозі запропонувати такого розмаїття!

Масажні накидки

Застосування масажної накидки є найпростішим способом поєднати приємне (розслабляючий вібраційний масаж) і корисне (дорогу у відрядженні або під час відпустки). А для ділових людей - подвійна вигода: вирішується питання щодо нової накидки на водійське сидіння і надається задоволення від якісного професійного масажу.

Масажна накидка підходить всім, незалежно від віку, ваги і подібних обмежують речей. Працює від електромережі або автомобільного акумулятора (через гніздо прикурювача).

Масажні подушки

Масажна подушка - це, мабуть, найуніверсальніший масажер з усіх. Тільки за допомогою масажної подушки ви зможете виконувати масаж всього тіла: шиї, плечей, спини, попереку, сідниць, литок і стоп. Масажна подушка дозволить вам відпочити і відновити сили після роботи, вона надасть неоціненну допомогу при реабілітації після різних травм.

Неоціненну користь подушка-масажер принесе професійним водіям і просто автомобілістам-любителям, яка буде впливати на найбільш вразливі місця - шию, плечі, поперек і інтенсивний масаж зменшить больовий синдром, поліпшить кровообіг, а це в свою чергу сприяє зниженню набряків і зняття втоми попереку, ніг і спини.

Зверніть увагу, що навіть на найсучасніше обладнання з великою кількістю функцій наш магазин масажного обладнання пропонує доступні ціни, а доставка здійснюється в будь-який регіон України. Діє система знижок, замовити товари для масажу дуже просто, а компетентні менеджери допоможуть визначитися з вибором.

Сподіваємося, що вам сподобається робити покупки у нас!