Масажний стіл для професіонала

Коли любиш свою роботу, працюєш з інтересом і самовіддачею, то і труднощів виникає менше. Однак результативність будь-якої роботи багато в чому залежить від правильного облаштування робочого місця.

Для масажиста важливу роль відіграє вибір масажного столу. Якісний масажний стіл професійний створює оптимальні умови для роботи масажиста і комфорту клієнта.

Яким повинен бути ідеальний масажний стіл?

При облаштуванні робочого місця масажиста нерідко виникає проблема підбору комфортного і одночасно міцного, здатного витримати досить велике навантаження, столу. Масажисти вирішують це питання по-різному: комусь потрібна легка кушетка для масажу, оскільки майстер працює на виїзді, обмежуючи вибір клієнтів виключно людьми малої вагової категорії, хтось працює з будь-якими пацієнтами, використовуючи стаціонарний масажний стіл yamaguchi, який відрізняється більш стабільною і стійкою конструкцією.

Легкість і міцність

Поміж тим, сьогодні є більш перспективне вирішення цієї дилеми. Завдяки використанню надміцних і легких алюмінієвих сплавів, в нашому інтернет-магазині ви можете купити масажний стіл us medica, який прекрасно справляється з навантаженням до 350 кг. До того ж, такі столи легкі в догляді, добре чистяться і майже не схильні до механічних пошкоджень.

Комфортний масажний стіл

Оптимальний варіант для масажиста - невеликий за розмірами стіл, за яким однаково зручно працювати з будь-якого боку. А для клієнтів найкращим масажним столом є стійке і містке ложе, де зручно лежати і приймати певні навантаження.

Є компроміс, який влаштує і майстра, і клієнта - це масажний стіл з різними елементами, які подовжують або розширюють масажне ложе (полички, підголівник). Завдяки таким знімним конструкціям значно підвищується комфорт пацієнта і, звичайно ж, полегшується робота масажиста.

 

Компактний стіл для масажу

Масажисту іноді доводиться виїжджати за викликом до пацієнта. І сьогодні він може це робити, взявши з собою негроміздкий складаний масажний стіл алюмінієвий вагою 11-19 кг. У нас можна купити столи, які легко і зручно трансформуються в компактну валізу. Сумка-чохол захищає стіл від води і бруду під час транспортування.

Великий вибір масажних столів нашого магазину дозволить вам купити ту модель столу для масажу, яка буде підходити і вам, і вашим клієнтам.