Масажні стільці для професіоналів

Масажні стільці мають велику популярність у масажистів, оскільки характеризуються невеликими габаритами і вагою  відносно розмірів масажного столу. Їх можна розмістити в невеликому косметологічному кабінеті, салоні тату або вдома. Вони зручні в транспортуванні і не займають багато місця.

Якщо ви плануєте за всіма правилами облаштувати масажний кабінет або підбираєте корисний для здоров'я домашній інвентар, в нашому інтернет-магазині ви можете купити масажний стілець. Є можливість підібрати модель для використання в професійних кабінетах і вдома.

Стілець для масажу US MEDICA Rio

Коли і кому потрібен масажний стілець?

У нашому асортименті ви зможете знайти стілець для масажу різного призначення. Він може використовуватися не тільки масажистом, а й косметологом чи майстром татуажу. При цьому обладнання представлено в декількох варіантах розмірів і збірки, що дозволяє підбирати його відповідно до вимог з облаштування робочого місця і особистими потребами. Так, можна вибрати:

  • масажний стілець для масажу шийно комірцевої зони. Він відрізняється простотою збірки, має найбільш просту конструкцію. Купити його можна за найбільш доступними цінами, попередньо підібравши розміри і колір.
  • стілець масажний для спини. Користується великою популярністю у покупців, оскільки є оптимальним варіантом для виконання якісного масажу всієї спини.

Стілець для масажу US MEDICA Rondo

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто купувати масажний стілець, слід зазначити основні переваги використання професійного обладнання:

  • Складна конструкція не займає багато місця.
  • Моделі з коліщатками мобільні, можуть використовуватися під кілька процедур.
  • Забезпечують зручну роботу фахівця і комфортне розміщення пацієнта / клієнта.
  • Регулювання по висоті дозволяє використовувати обладнання кількома фахівцями з різним зростом.
  • Конструкція міцна і надійна.

Стілець-шезлонг

Стільці для масажу - зручні, ергономічні, мають функцію регулювання рівня підйому, що забезпечується пневматичною системою і дозволяє здійснювати масаж різного ступеня інтенсивності. Все це здатне вберегти професійного масажиста від супутніх його професії хвороб - захворювання спини, варикозу та інших.

В нашому інтернет-магазині ви можете купити стільці для масажу за низькими цінами.

Ми допоможемо вибрати вам якісний стілець.