Масажні подушки US Medica

Якщо ви багато подорожуєте, досить часто пересуваєтеся власним автомобілем або не уявляєте свого життя без телевізора і комп'ютера, перебуваючи тривалий час в одному положенні, то напевно у вас затікають ноги, втомлюються від напруги м'язи шиї і спини.

Щоб відчувати себе відмінно і щоб добре кров циркулювала, необхідно робити невеликі паузи для розминки або масаж. Такі заходи допоможуть позбутися від ламання попереку, зняти дратівливість. Але не завжди є можливість відвідати масажний салон або зробити фіззарядку, особливо якщо ви за кермом.

Принцип роботи масажних подушок - у виконанні масажних рухів різної інтенсивності і частоти. Залежно від механізму роботи подушки, як і масажні накидки, діляться на роликові і вібраційні. Крім того, існують моделі, що поєднують в собі і вібраційний, і роликовий масажі.

Поліпшити самопочуття допоможе

масажна подушка US Medica Apple! СПЕЦЦІНА

Масажна подушка Apple, розроблена відомою американською компанією US Medica, з урахуванням будови людського тіла. Ця подушка здатна знизити навантаження на хребет, допомагає розслабити м'язи. Подушка забезпечує її користувачеві максимальний комфорт під час сидіння, допомагає підтримувати правильне положення шиї.

Експлуатувати цю масажну подушку можна при сидячій роботі за комп'ютером, в автомобілі або під час тривалих залізничних поїздок, в літаку, під час читання книги або при перегляді телевізора як в домашньому, так і робочому кріслі.

Цей масажний пристрій не тільки зручний у використанні і має стильний компактний зовнішній вигляд, вона ще здатна прогрівати тіло, роблячи професійний ручний роликовий масаж. Дуже зручним є те, що займає вона досить мало місця, завдяки чому її можна всюди брати з собою.

Масажна подушка Apple Way оснащена роликами, які впливають на біологічно активні точки, опрацьовують м'язи, знімаючи біль. Застосовувати цю масажну подушку можна для проведення масажу шиї, спини або ніг.

Безпровідна подушка Apple WAY працює від акумулятора, завдяки чому використовувати її можна навіть там, де немає доступу до електричної мережі. Заряду батареї вистачає на 2 години безперервної роботи, а використовувати такий пристрій ви зможете в будь-якому зручному вам місці. Подушка US Medica Apple Way призначена для того, щоб нею можна було користуватися не тільки в домашніх умовах, але і в офісі, на природі і навіть в транспорті. Вона не займає багато місця, що дозволяє брати її куди завгодно.

Абсолютно будь-яка людина (ніяких вікових обмежень) може застосовувати масажну подушку з власною вигодою. Цей пристрій подарує вам і всім членам сім'ї розслаблення і в домашній обстановці, і в подорожі. Масаж прискорить кровообіг і обмінні процеси організму, збагатить клітини організму киснем.

Ви зможете відновити сили і повернути відмінний настрій.

Куди б ви не тримали шлях, де б ви не знаходилися, якщо там є крісло або стілець, сидіть з користю - візьміть з собою масажну подушку US Medica.

Потурбуйтеся про свій комфорт і здоров'я.