Масажні подушки для спини та шиї

Якщо ви бажаєте швидко зняти втому, відновитися після нелегкого дня, повного стресів і напруги, вам необхідна масажна подушка.

Масажна подушка — справжній мінімасажний кабінет на дому

Масажна подушка - чудовий засіб для релаксації і розслаблення м'язів шиї, плечей, спини. Завдяки дбайливій механічній дії масажних роликів збільшується циркуляція крові в тканинах, розширюються судини, поліпшується обмін речовин.

Як працює масажна подушка для шиї і спини?

Масажні подушки можуть мати різну форму і конструкцію. Всередині масажера, як правило, розміщуються роликові елементи або вібраційні моторчики. Роликовий масажер забезпечує більш високий рівень інтенсивність масажу. При включенні, ролики здійснюють спрямовану дію. У деяких моделях передбачений режим самостійної зміни напрямку руху роликів. Збільшений вплив на групу м'язів шийного відділу дозволяє застосовувати даний аксесуар для полегшення м'язових болів, для профілактики і лікування хронічних захворювань.

Безперервні пульсації дозволяють розслабити весь організм, зняти втому і спазми. Завдяки компактності, такі моделі можуть застосовуватися не лише в домашніх умовах, але й в офісах та навіть в автомобілі (для підключення до прикурювача деякі моделі облаштовані спеціальним перехідником).

Переваги масажних подушок

Наявність регулювань режиму роботи дозволяє підібрати оптимальний вид масажу шиї для будь-якого користувача.

Масажні подушки можуть використовуватися в якості приладу для релаксації, зняття напруги і втоми, а також для профілактики деяких хвороб.

Підвищений комфорт і ефективність масажу у масажерів, які оснащені інфрачервоними випромінювачами. За рахунок прогріву м'язових тканин, масажна подушка з ІЧ підігрівом дозволяє досягти розширення судин, підвищення кровотоку і лімфовідтоку. Це призводить до зниження спазматических болів, зняттю стресу і розслабленню організму в цілому.

Масажні подушки для шиї і спини мають цілком оптимальну вартість. При цьому вони дозволяють виконувати масажну процедуру в будь-якому зручному для вас місці, позбавляють від необхідності відвідування кваліфікованого масажиста.

Лікарі рекомендують купувати масажну подушку і для профілактики шийного остеохондрозу. «Подушковий» масаж покращує загальний стан людини. Нервозність і втома зникають, працездатність - підвищується, ви починаєте краще спати, зникають головні болі.

Навіть при ідеальному здоров'ї є сенс використовувати подушку-масажер, якщо у вас підвищені фізичні навантаження або, навпаки, сидячий спосіб життя.

Масажна подушка - купити в нашому магазині