Масажні накидки - задоволення і здоров'я

Друзі, ми цілком можемо зробити висновок зі свого досвіду: найбільш затребуваними і універсальними масажерами сьогодні є масажні накидки на крісло. Чому так?

Наші покупці поділилися з нами причиною свого вибору, стверджуючи, що за своєю функціональністю і ефективності масажні накидки практично не поступаються масажному кріслу, проте ціна - істотно нижча, і в застосуванні вони досить зручні. І це щира правда!

Масажна накидка на крісло забезпечує своєму власникові не просто розслаблений відпочинок, а й збільшує життєву активність, зміцнює здоров'я. Масаж благотворно впливає на всі обмінні процеси організму, стимулює кровообіг і активізує захисні функції організму.

Масажна накидка Drive

Ще однією перевагою накидки на крісло є те, що вона може застосовуватися в домашній обстановці, в офісному кріслі, на дачі або в салоні автомобіля. Її можна розмістити на горизонтальній поверхні і насолоджуватися повноцінним розслаблюючим масажем лежачи.

Масажная накидка Pilot US MEDICA (США)

 

З переваг масажної накидки на крісло також слід виділити:

  • вбудовані ролики забезпечують м'який розслаблюючий масаж;
  • функція точкового масажу дозволяє інтенсивніше опрацювати певні ділянки;
  • можливість самостійно налаштовувати зону впливу по індивідуальних потреб;
  • може застосовуватися в якості матраца для масажу на горизонтальних поверхнях;
  • зручна, проста і мобільна в використанні.

Масажная накидка Combo 

Масажна накидка допоможе завжди залишатися вам в піднесеному настрої і хорошій фізичній формі. Цей багатофункціональний унікальний масажер подарує незвичайну насолоду і міцне здоров'я.

Купити масажну накидку в US MEDICA >>>