Масажні крісла: і вдома, і в офісі

Масажні крісла, їх вплив на організм, сьогодні вже гідно оцінили тисячі наших співгромадян. Можливості масажних крісел переоцінити складно. Прийшовши ввечері додому з роботи, вже не потрібно стояти на чергу до масажиста, йти в масажний салон, витрачати час на дорогу. Тепер якісний професійний масаж доступний кожному з нас в будь-який час доби. Просто сядьте в масажне крісло, виберіть на пульті бажану масажну програму - і насолоджуйтесь відпочинком.

  

Масажні крісла, котрі ви можете купити в нашому магазині, - це сучасні моделі, які за допомогою вбудованих механізмів, буквально за лічені хвилини, допоможуть позбутися від втоми, напруженості м'язів, виконуючи масаж по всій області тіла або в заданій його частини, наприклад, шия або спина, руки або ноги, область попереку.

І для домашнього примінення, і для офісу

Всього кілька хвилин в день - і з'являються сили, енергія, відчуття легкості, ніби втратили кілька кг, але головне - настрій покращився і працездатність стала набагато вищою.

Принцип роботи масажних крісел нагадує всім відомий масаж шиацу, який поєднує в собі ряд прийомів акупунктури і акупресури, тобто впливу пальців рук на біологічно активні точки людського організму. Вбудовані в масажні крісла роликові системи наводяться в дію в залежності від обраної програми. Поєднання вібрації і впливу роликів дає можливість і якісно відпочити, і розслабитися, а також провести залишок дня з друзями.

Один сеанс в такому кріслі допомагає розвантажити тяжкість хребта, привести його в норму, активізувати кровообіг і поліпшити показники тиску.

Якими функціями наділені сучасні масажні крісла?

Сучасні масажні крісла наділені великим набором функцій: масаж, що розминає, вібраційний масаж ніг в області гомілок, легкий постукуючий масаж, похлопуючий масаж для глибоко розташованих м'язів, роликовий масаж і багато інших різновидів.

Велику популярність сьогодні отримали масажні крісла, виконані у формі крісла для керівника. Людині, що багато часу проводить сидячи за столом, необхідно час від часу відволікатися і отримувати деяке розслаблення втомлених м'язів. В цьому допоможе офісне масажне крісло Prestige - стильне і зручне одночасно.

Масажні крісла сьогодні встановлюють і в домашній обстановці, оскільки їх різноманітний дизайн дозволяє помістити їх в будь-якому інтер'єрі. А за допомогою регулювання нахилу спинки, висоти підніжки і сидіння можна легко налаштувати його під свої індивідуальні параметри або кожного члена сім'ї.

Купити масажне крісло в нашому магазині >>>