Масажні крісла для дому та офісу

Масажні крісла для дому, квартири і котеджу не схожі на ті, що купують для встановлення в робочому кабінеті. У чому їх відмінності?

Перша відмінність полягає в тому, що крісла для дому, як правило, коштують дорожче. Причина різниці цін – різноманітні функціональні можливості. Основні види масажу однаково добре виконують пристрої обох типів, але масажні крісла для котеджу та дому часто облаштовуються додатковими масажними роликами. Останні, окрім спини та сідниць, дозволяють масажувати ще й ноги, шию, руки, а також мають різноманітні програми для масажу різних відділів хребта.

Друга відмінність – дизайн. Крісла для офісу найчастіше виготовлені у класичному стилі з оббивкою з натуральної шкіри, тоді як пристрої для дому декоровані різними матеріалами та підходять для будь-якого інтер'єру. Найчастіше крісла для офісу розраховані на одночасний сеанс масажу, тривалістю трохи більше 15 хвилин. Така процедура дозволяє розслабитись протягом робочого дня. Налаштуватись на довгий та ґрунтовний відпочинок дозволяють пристрої для дому, сеанс масажу в яких може тривати кілька десятків хвилин.

Масажне крісло US MEDICA JET

І, нарешті, розмір: домашні масажні крісла відрізняються більшими габаритами та вагою, тоді як офісні - мобільні та компактні.

Сучасні моделі ергономічні та практичні у використанні. Вони спроектовані з урахуванням особливостей оргазму та прості в експлуатації. Керування такими кріслами просте та інтуїтивно зрозуміле, не потребує додаткових знань та навичок.

Масажне крісло чи похід до масажиста?

Хороший ручний масаж здатний творити чудеса. Професіонал може зняти м'язову та нервову напругу, відкоригувати фігуру, зняти болі та спазми, затискання м'язів та багато іншого. Проте швидкий темп сучасного життя рідко дає нам змогу знайти час для регулярного відвідування масажиста. Як альтернативу таким сеансам сучасні компанії пропонують масажні крісла.

Основним елементом крісла є масажні ролики, завдання яких – імітувати рухи рук масажиста. Вони здатні надавати кілька видів впливу, традиційних для сеансу ручного масажу: поплескування, розминання, розтягування. Також ролики забезпечують вібраційну дію. При цьому вони мають переваги перед руками масажиста – всі рухи є максимально чіткими, повторювані через певні проміжки часу.

Головною особливістю масажерів є можливість проведення сеансів масажу у будь-який зручний час удома, в котеджі або в офісі на робочому місці. Тому можна сміливо стверджувати, що, купуючи масажер, ви стаєте власником повноцінного масажного кабінету безпосередньо у себе вдома, і, залежно від самопочуття, використовувати ті чи інші предмети.

Скільки коштує крісло?

На вартість масажних крісел безпосередньо впливає набір програм та фірма-виробник. У нашому магазині представлені перевірені часом та довгим терміном служби японські, німецькі, італійські та інші виробники. Всі моделі довговічні та практичні в експлуатації, мають гарантію якості та післягарантійне сервісне обслуговування. Всі пристрої мають чудову ергономіку і стильний дизайн, а великий вибір продукції дозволить кожному вибрати підходящі масажне крісло.

Вибрати і купити масажне крісло в нашому інтернет-магазині >>>