Масажна подушка з підігрівом

Кожна друга людина в сучасному світі скаржиться на болі в шиї, попереку або в ногах. Причин цьому - більш ніж достатньо: офісна робота, тривалі автомобільні поїздки, стрес, недосипання, неправильне харчування. Від усього цього страждає наш хребет, м'язи і, як результат, ми.

Легкий регулярний масаж здатний полегшити дискомфорт в тій чи іншій області. Однак, знову ж таки через зайнятість, ходити до масажиста може не бути часу, а іноді і засобів. Але вихід є: ми пропонуємо вам полегшений варіант мобільного "особистого" масажиста, якого завжди можна взяти з собою. І це - масажна подушка з підігрівом!

Ви можете взяти таку масажну подушку куди вам захочеться - в офіс, в машину, на дачу, у відрядження тощо. Електрична масажна подушка, як надійний друг, врятує вас від болів. А можете встановити массажну подушку вдома, в затишному кріслі і розслаблятися після важкого робочого дня.

Масажна подушка Apple купити

Масажна подушка дозволяє виробляти не лише поверхневий, але і глибокий масаж шиї, що збільшує її ефективність. Багатофункціональну подушку можна використовувати не тільки на різні відділи хребта і шиї, а й на м'язи спини і сідничної області. Подушка масажер з підігрівом Apple діє практично як справжній масажист, але має перевагу - вона компактна, проста в користуванні і нею можна скористатися, коли вам зручно.

Масажна подушка US MEDICA Apple Plus купити

Наша масажна подушка us medica підходить для шиї і плечей, для спини, живота і навіть для ніг - зніме дискомфорт там, де вам найбільше потрібно. Особлива форма масажера підтримує ваше тіло в правильному анатомічному положенні, щоб від його механічного впливу була тільки користь.

Кожен сеанс займає 15 хвилин, після чого рух роликів автоматично вимикається (при необхідності можна вимкнути і раніше).

Компактний розмір дозволить взяти подушку з собою в подорож, а спеціальний ремінь зі зворотного боку допоможе розмістити її на спинці офісного або автомобільного крісла. З нею однаково комфортно за робочим місцем або за кермом, на дивані вдома чи у поїзді.

Виберіть масажну подушку в нашому магазині.