Масажна накидка на сидіння автомобіля

Після насиченого (часом неспокійного) дня і довгого стояння в заторах буквально ломить все тіло. Особливо страждає шия, плечі, спина, поперек. М'язи в цих зонах, реагуючи на стрес, спазмуться, порушується кровообіг, що призводить до виникнення застою, болю, почуття скутості і затіканню всіх м'язів. Від такого напруження страждає загальне самопочуття, порушується сон, можуть з'явитися головний біль,  дратівливість і знижується життєва активність. Є таке?

Масажна накидка на сидіння автомобіля

У такий період важливо не дати втомі, стресу і фізичній напрузі порушити життєву гармонію, для цих цілей чудово підходить розслаблюючий масаж, який звільняє м'язи від спазму. Щоб зробити релакс доступним щодня і в будь-який час, навіть якщо постійно в дорозі, є оптимальне рішення: масажна накидка на сидіння. Для автомобіля - ідеальний варіант. Такий масажер за 15 хвилин здатний розслабити мускулатуру, позбавити тіло від хворобливих відчуттів і відновити легкість рухів.

У будь-який час дня і ночі ви можете насолодитися масажем, якщо у вас є масажна накидка. Її легко прикріпити до робочого крісла чи сидіння автомобіля, працює вона від електричної мережі або прикурювача авто. Тепер після важкого трудового дня або перебуваючи в заторах, ви зможете розслабити спину знімаючи при цьому напругу і отримувати загальне розслаблення в організмі.

ТОП-5: кращі масажні накидки 2021

Масажні накидки виконують три види масажу:

  • роликовий,
  • вібраційний,
  • масаж “Шиацу” (японська традиційна техніка масажу).

Роликовий масаж імітує рухи великих пальців рук масажиста вздовж хребта. Такий масаж має корисний вплив на нервову систему, покращує кровообіг, м'язи розслаблюються, зникає загальна напруга у всьому організмі. При цьому, якщо використовувати більш енергійний масаж, можна суттєво підвищити витривалість м'язів, що в подальшому допоможе з легкістю тримати гарну поставу і не сутулитися.

Вібраційний масаж розслаблює тканини, знімає спазми і сприяє звільненню токсинів і молочної кислоти з м'язових тканин. Таким чином масажна накидка підвищує тонус, покращує кровообіг і сприяє оздоровленню всього організму.

В основі масажу "Шиацу" - м'які і ритмічні розминання, які чергуються між собою. Якщо у накидки є функція ІЧ прогрівання, то вона ще й сприятливо діє на м'язи, підвищуючи в них обмін речовин, значно покращує кровообіг і тонізує роботу внутрішніх органів. Рухи масажних роликів пропрацюють всю ділянку спини від попереку до шиї, це означає, що накидка не залишить місць на спині, де відчутна напруга чи спазм.

Завдяки функції ІЧ прогреву цей пристрій допоможе зігрітися в холодний день або підігріє сидіння автомобіля для комфортної поїздки.

Масажная накидка необходідна, якщо:

  • ви змушені довго перебувати в дорозі, за кермом автомобіля, після чого спина і плечі наливаються вагою;
  • поперек ниє і болить після довгого сидіння або стояння на роботі чи навчанні;
  • фізичні навантаження, пов'язані з роботою або спортом, викликають біль в м'язах;
  • недолік активних рухів викликає відчуття оніміння в тілі;
  • втома, переживання і стресові ситуації викликають дискомфорт і відчуття розбитості, а м'язовий біль заважає спокійно заснути.

Масажна накидка допоможе вам потурбуватись про своє здоров'я, де б ви не знаходились - в дорозі, вдома чи в офісі.

Купити масажну накидку в нашому магазині >>>