Масажери для очей та голови: відпочинок для втомлених очей

У світі глобальної діджіталізаціі наші очі постійно відчувають підвищене навантаження, що призводить до погіршення зору. Однак цього можна уникнути, оскільки тепер існує простий і доступний пристрій, який може не лише усунути порушення зору, а й також позбавити від темних кіл і навіть мімічних зморшок під очима.

Масажери для очей: якими вони бувають?

Втома, пульсуючі скроні, головний біль, дратівливість - наслідок перевтоми наприкінці робочого дня. На жаль, не завжди вдається відновити свої сили за допомогою сну. У таких випадках на допомогу приходить прилад для масажу області очей.

Зовні пристрій виглядає як окуляри віртуальної реальності, які закривають половину обличчя, щільно прилягаючи до периорбітальної області. Принцип роботи такого масажера простий - за допомогою магнітної стимуляції і вібрацій погладжувальні елементи впливають на область над верхньою і під нижньою повікою. Керування приладом здійснюється завдяки налаштуванню необхідного режиму (їх кілька).

Масажер для очей YAMAGUCHI Axiom EYE

Окуляри-масажери Axiom Eye призначені для зняття напруги очних м'язів і запобігання виникненню ранніх очних хвороб. Дія масажера не викликає неприємних відчуттів, а навпаки, створює масажний і зігрівальний ефект. Користувачеві доступні кілька режимів - від високого до низького ступеня інтенсивності, відповідно до чутливості. Серед додаткових можливостей масажера: магнітотерапія, дбайливе прогрівання, вбудований плеєр.

Можливості масажерів для очей

Масажер для очей допоможе зняти втому і напругу, ще й подбає про ніжну шкіру повік. При регулярних процедурах зникають головні болі, пропадають набряки, поліпшується увага і концентрація. Можна купити масажер для очей у формі окулярів або замовити цілий шолом, який пропрацює також скроневі, тім'яну і шийно-комірцеву зону.

Масажер для голови Galaxy Axiom PRO Chrome - це 6 технологій боротьби з мігренню, втомою і стресом.

Спеціальний масажний механізм масажера в поєднанні з повітряної компресією забезпечують делікатний масаж скроневої зони. М'яка повітряна компресія в області чола і брів усуває головний біль, дарує комфорт і відчуття легкості. Повітряна компресія і прогрів в зоні очей позбавляють від набряків, розслаблюють м'язи, покращують кровообіг, знімаючи напругу з втомлених за день очей.

Що враховувати під час купівлі?

Щоб окуляри-масажери надавали максимум користі, важливо правильно їх вибрати. Для цього потрібно враховувати:

  • Форму і зовнішній вигляд. Більшість моделей універсальні, завдяки чому їх можна використовувати всією сім'єю. Але найкраще, щоб окуляри-масажери щільно прилягали (але не тиснули) до очей. Зовнішній вигляд виробу ніяк не впливає на його функціональність, тому його вибір залежить тільки від переваг покупця.
  • Кількість програм. Бюджетні моделі оснащені 1-2 варіантами масажування, дорожчі можуть включати в себе до 10 режимів, функцію інфрачервоного прогріву та інші корисні можливості.
  • Енергозабезпечення, яке повністю залежить від потужності приладу: чим воно вище, тим частіше доведеться міняти батарейки або заряджати акумулятор. Також існують моделі, що працюють від мережі, вони зручні для використання вдома.
  • Додаткові опції роблять використання приладу зручнішим і приємнішим: автовідключення, наявність пульта дистанційного керування, вбудовані мелодії і навушники для їх прослуховування.
  • Дизайн. Зовнішній вигляд окулярів-масажерів різноманітний - можна вибрати білий, бежевий або сучасний "хром" масажер, а також комбінацію інших кольорів і відтінків.

Окуляри-масажери - це сучасний гаджет, який необхідний для того, хто багато часу проводить за комп'ютером, книгами, схемами. Такі масажні пристрої допоможуть швидко зняти неприємні відчуття і запобігти порушенню зору.