Масажний матрац US MEDICA OCEAN - секрет здорового хребта

Здоров'я людини безпосередньо залежить від здоров'я хребта, від його стану залежить загальне самопочуття, нормальна робота всіх внутрішніх органів і систем. Сучасний спосіб життя людей, які перебувають в постійному русі або, навпаки, ведуть малорухливий спосіб життя, наражає на небезпеку здоров'я хребетного стовпа, тому необхідно всіляко оберігати спину і хребет, вдаючись до профілактики.

Вірним помічником у збереженні здоров'я хребта може стати унікальний повітряно-компресійний матрац US MEDICA Ocean, який подарує користувачеві приємні оздоровчі сеанси, повноцінно опрацьовуючи всю мускулатуру тіла.

 

Процедура виконується в положенні лежачи. Досить вибрати оптимальну програму - і ви забудете про всі тривоги дня. Матрац US MEDICA Ocean Pro допоможе вам подбати про своє хребті, що, в результаті, позитивно відіб'ється на загальному стані всього організму. Завдяки такому чудовому масажному впливу ваш опорно-руховий апарат буде функціонувати як швейцарський «годинник».

Управління: зручно і просто

Для застосування масажного матраца US MEDICA Ocean користувачеві не потрібні спеціальні навички, їм досить просто управляти. За допомогою інтуїтивно зрозумілого і зручного ПУ користувачеві легко зорієнтуватися у виборі часу масажного сеансу, встановлюючи оптимальну для себе програму. Пульт має великий LCD-дисплей.

Обирайте самі, що саме хочете пропрацювати (весь хребет або тільки одну область). Такі регулярні сеанси нітрохи ні гірше ніж масаж у професійного масажиста.

Для зберігання в складеному вигляді матрацу знадобиться зовсім мало місця, а завдяки тому, що він має невелику вагу і в комплект входить дорожня сумка, матрац стане вашим корисним і вірним супутником у будь-якому відпустці або у відрядженні.

Масажний матрац US MEDICA OCEAN - це секрет здорового хребта на довгі роки.

Купити повітряно-компресійний матрац US MEDICA Ocean

Купить воздушно-компрессионный матрас US MEDICA Ocean Pro

Ви не пошкодуєте про своє придбання, адже покупка цього матраца - це здоров'я і успіх на довгі роки.