Масажна подушка - надійний супутник

Масажна подушка стане справжнім порятунком для всіх, хто проводить більшу частину часу сидячи за комп'ютером або за кермом автомобіля, і знахідкою, якщо ви цінуєте зручність і мобільність. Багато сучасні портативні масажні подушки поставляються з автомобільним адаптером, такий масажер стане просто незамінним, якщо ви проводите багато часу за кермом. А можна зробити і подарунок - масажна подушка потрібна всім, її зручно брати з собою.

   

Масажна подушка Apple Way

Ви багато проводите часу на кухні, створюючи нові кулінарні рецепти? Тоді Ви оціните подушку Apple Way. А якщо втомилися за день, то просто помасажуйте ноги за допомогою цієї подушки прямо в спальні, і втома залишиться в минулому.

Доповніть свій приємний суботній вечір у вітальні розслаблюючим масажем. І, зрозуміло, для дбайливих батьків бездротова подушка стане дуже доречним. За допомогою бездротової масажної подушки автолюбителі і любителі подорожей зможуть знімати напругу з м'язів навіть в дорозі (зони впливу - шия і поперек) - подорожуйте на здоров'я!

 

Масажна подушка з підігрівом призначена для зняття втоми, болю і напруги з шиї, плечей, спини та попереку. Подушка ефективно справляється зі своїм завданням і за короткий час повертає будь-якого до життя, дарує друге дихання.

Подушка US Medica Apple Plus - відмінний вибір для проведення масажу, реалізується в комплекті з накидкою. Прикріпити до подушки або зняти спеціальну накидку можна за допомогою липучих застібок. При створенні накидки використовувався високоякісний шкіряний замінник, куди вбудували м'які шипи з пластика. Дані шипи допомагають більш якісно опрацювати всі м'язи. Так, будь-який власник подушки має можливість швидко позбутися від хворобливих відчуттів в області м'язів, повністю відновивши відмінне самопочуття за короткий час.

 

Використовуючи масажну подушку, кожен зможе відчути себе на прийомі у професійного фахівця, який проводить сеанс масажу високої якості. Масажні ролики оснащені режимом підігріву і працюють в двох напрямках. Масаж з використанням подушки зніме втому, поліпшить кровообіг, знизить м'язовий біль і підвищить життєвий тонус.

Масажна подушка YAMAGUCHI Axiom Matrix - новітня інновація японських розробників. Вона не має потребу в харчуванні і зайвих рухах - для її активації достатньо злегка доторкнутися тілом.

 

Подушка має 4 масажними роликами, за допомогою яких можна легко зняти напругу, поліпшити кровообмен і стан організму в цілому. Подушка виконана з високоякісної штучної шкіри, а закріпити її можна на спинці будь-якої ширини завдяки універсальним еластичним кріпленням.

Мы всегда рады вам, звоните, уточняйте наличие желаемых функций в выбранной вами модели массажной подушке, и - будьте здоровы!