Масажна накидка від втоми і напруги

Під час зосередженої роботи, тривалих поїздок за кермом або нарад складно стежити за поставою, контролювати свою позу і розминати м'язи. В результаті ми «обдаровуємо» себе скутістю м'язів, хронічним болем в хребті, викривленням, остеохондрозом та іншими недугами.

Допоможіть своїй спині впоратися зі щоденним навантаженням - використовуйте масажну накидку. Це сучасний пристрій дуже ергономічний і зручний для перенесення, тому ви можете брати масажну накидку на роботу, дачу, в тривалі поїздки і подорожі. Поєднання багатофункціональності та компактності - головні якості цього мініатюрного масажного салону.

Де масажна накидка здійснює масаж?

Масажна накидка - це такий пристрій, який здійснює масаж в будь-якому зручному для вас місці: вдома, в офісі, автомобілі, на присадибній ділянці і навіть на робочому місці.

Ходять легенди про те, що такі накидки нейтралізують біль в шиї і спині, позитивно впливають на обмін речовин і навіть підходять для боротьби з целюлітом і стресом. Загалом, тільки кави не варить. Питання ще й у тому, наскільки кардинально ефект різниться від аналогічного після масажного крісла?

Накидки бувають простими і багатофункціональними, домашніми і автомобільними, з одним видом масажу, двома, трьома і більше, але глобально їх варто розділити на вібраційні і роликові.

Вібраційна масажная накидка

У вібраційні моделі вбудовуються мікромотори близько 5-10 штук. Вони приводять в дію повітряні подушечки, завдяки чого користувач ощещает хвилеподібний і розслабляючий масаж з вібраційними і пульсуючими діями. Техніка тут проста: чим більше моторів в накидці - тим сильніша масажна дію, яку вона надає. Інтенсивність вібрації можна регулювати, а головний ефект полягає в знятті втоми.

Масажні накидки виготовлені з тонкого і гнучкого матеріалу, тому їх можна розміщувати і на ліжках, і на кріслах, і на автомобільних сидіннях. Для останнього, до речі, потрібно вибирати накидку, в якій передбачено живлення від автомобільного акумулятора: це може бути як єдине джерело живлення, так і додаткове живлення від стандартної мережі змінного струму.

Мінуси таких накидок: малий вибір технік масажу і недостатня його сила для серйозного опрацювання м'язової тканини. Тому в цьому сенсі набагато цікавіші роликові накидки.

Роликова масажна накидка

Накидка з роликами буде складнішою за попередню модель: це система, яка впливає уздовж хребта і/або сідниць за допомогою спеціальних роликів з лікувальної кераміки або пластику. Такі накидки оснащені твердим каркасом для кріплення роликових механізмів, тому використовувати їх можна тільки у вертикальному положенні (розтягнути на підлозі і лягти цілком не вийде).

Роликові накидки, на відміну від вібраційних, впливають вздовж довгих м'язів всього хребта в цілому і можуть запропонувати зазвичай до чотирьох видів масажу: розминка, роллінг, свінг і шиацу. Всі ці види масажу (і інші теж) здійснюються за допомогою хвилеподібних рухів, лише різними способами. Масаж «шиацу» так взагалі діє на акупунктурні точки.

Додаткові приємності масажних накидок

З додаткових функцій можна відмітити, наприклад, підігрів: він буде особливо корисний автомобілістам, однак вдома теж згодится.

Друга корисна функція — таймер. Оскільки всі види масажу розраховані на певний час, таймер допоможе накидці виключитися і тим самим зекономити не лише електроенергію, а ц власні ресурси (тобто - не перегоріти).

Ще корисний пульт дистанційного управління: вони достатньо прості і, як правило, облаштовані підказками у вигляді піктограм. Сила масажу також може регулюватись.

Купуйте вигідно!

Інтернет-магазин «US MEDICA» пропонує купити масажну накидку як для домашнього використання, так і професійного. Ми гарантуємо кращі ціни і висока якість продукції, яка подарує вам максимальний релайк і здоров'я.

Масажна накидка – вірний помічник на шляху до здоров'я, долголіття і физичного комфорту.