Кращі ручні масажери для тіла

Масаж тіла - одна з найбільш корисних і приємних процедур. Загальний масаж дозволяє не лише уникнути багатьох проблем, але не зашкодить навіть абсолютно здоровій людині. У щоденній метушні масаж допомагає швидше позбутися від стомлюваності, стресу, будь-яких косметичних проблем, а також надає загальнозміцнюючий ефект на організм.

Де купити кращий ручний масажер для тіла

Класичний масаж, виконаний професійним майстром, не завжди доступний (як за часом, так і по фінансам). На щастя, зараз можна купити ручні масажери для тіла, шиї та обличчя, які здатні замінити руки професіонала. У нашому інтернет-магазині будь-хто може вибрати той самий масажер, який принесе бажаний ефект і буде мати оптимальну вартість.

Рекомендуємо: Вібромасажер ручний Yamaguchi Yugana

Цей бездротовий масажер для тіла легко і швидко зніме напругу і втому в спині, шиї, ногах і руках. Yugana допоможе поліпшити кровообіг, зменшити прояви целюліту, зняти втому і біль у м'язах, полегшити самопочуття і підняти настрій в короткі терміни. Масажер має 8 змінних насадок, одна з яких призначена для тонізуючого масажу, використовується для підвищення працездатності м'язів, нормалізації тонусу, боротьби з жировими відкладеннями і набряком. Що дуже корисно влітку.

Кращі роликові масажери для тіла

Для ефективного і комфортного міні-масажу в домашніх умовах можна використовувати роликові моделі. У продажу є безліч різновидів за формою контракції, твердості, текстурі і рельєфності. Це можуть бути електричні, вакуумні, ручні і навіть дерев'яні пристрої.

Рекомендуємо: Роликовий масажер для обличчя і тіла YAMAGUCHI 3D Body Roller

3D Body Roller - це компактний, але ефективний прилад для виконання розминального самомасажу всього тіла. Масажер допомагає надати шкірі гладкість, скорегувати контури тіла, зменшити обсяги проблемних зон, зробити талію більш чіткою. Він підходить будь-якій людині, навіть людям з чутливою шкірою. Гіпоалергенним його робить платинове напилення на гранях масажних роликів, платина має протизапальні і бактерицидні властивості.

Завдяки регулярним процедурам можна підвищити тонус, усунути набряклість, розгладити дрібні зморшки і підтягнути овал обличчя. Моделюючий масаж здатний розщеплювати жирову тканину, знижуючи вираженість целюліту.

Як вибрати ручний масажер для тіла

Головна функція таких товарів - вплив на м'які тканини. Прості моделі працюють в одному напрямку, сучасні багатофункціональні поєднують кілька способів масажу. Перед покупкою такого масажера необхідно звернути увагу на ряд критеріїв:

  • Спосіб впливу;
  • Оброблювані зони;
  • Кількість насадок;
  • Додаткові опції;
  • Ергономіка, зручність використання;
  • Вид живлення;
  • Розміри і вага;
  • Гарантійний термін служби;
  • Швидкодія, результативність;
  • Протипоказання, ризики.

Пропонуємо купити масажери для тіла, а також спеціалізовані масажери для інших частин тіла. Наші прилади допоможуть вам проводити самомасаж або ж виконувати масаж іншим людям в домашніх умовах. Всі прилади мають високу якість, мають компактні габарити, тому їх можна використовувати не тільки вдома, але і при необхідності брати в офіс, у відрядження або в подорож.

Відгуки про массажерах для тіла US MEDICA завжди тільки позитивні. Це не дивно, оскільки регулярне їх застосування призводить до гарних результатів і дає помітний ефект. Ручні масажери для тіла – це компактні ефективні прилади, необхідні в кожному домі. До того ж, у них не високая ціна.

Масажер для тіла US MEDICA Joy