Найкраще крісло для масажу

Персональні масажні крісла сьогодні - це високотехнологічні вироби, які поєднують в собі сучасні розробки науки і техніки. Як вибрати краще масажне крісло правильно? Для цього необхідно знати особливості цих пристроїв, а також різновиди крісел, що зустрічаються на ринку.

Найкращі масажні крісла для дому забезпечують всі доступні види масажу і дозволяють перемикатися між ними за допомогою зручного пульта. Окрім того, елітні моделі автоматично пристосовуються до будь-якої людини, з огляду на її зріст та вагу, а також багато інших параметрів, що дозволяє безпомилково знайти всі проблемні зони і акупунктурні точки для найкращого проведення сеансу.

Крісла для створення гармонії тіла і розуму

Моделі для дому здійснюють комплексний масаж усього тіла. Крім основних проблемних ділянок в список зон для масажування можуть входити голова, шия, плечі, руки, ікри і ступні. При цьому функціональність обладнання не обмежується масажем.

Тут можуть бути присутніми додаткові опції:

  • витяжка хребта;
  • скручування;
  • підігрів;
  • нульова гравітація;
  • програвання музики;
  • світло- і ароматерапія.

Ефективність фізичного розслаблення

Коли вибираєте крісло, звертайте увагу на наявність головних масажних механізмів - це ті елементи, які прямо впливають на тіло. А саме:

  • Ролики - по суті, це руки масажиста. За допомогою роликової стимуляції крісло буде розминати ваші м'язи, натискати на тригерні точки, які імпульсом проведуть енергію до важкодоступних місць. Імітуються натискання, поплескування, погладжування. Чим більш гнучким є ролик, тим менше хворобливого впливу.
  • Повітряні подушки - їх наявність і кількість важливо перевіряти разом з конструкцією крісла. Завдання таких подушок - постійно і послідовно впливати на велику площу, розслабляючи м'язи і знижуючи хворобливі відчуття. Принцип вибору - чим більше подушок, тим краще, за умови, що вони грамотно вбудовані в конструкцію.
  • Вібраційні диски - елемент, який використовується в програмах вібромасажу. Вібромасаж непогано хдійснювати щодня, адже він добре розслабляє після стресу і довгого, незручного сидіння на роботі.

Рекомендуємо відвідати наш центральний офіс в Києві або фірмові магазини US-MEDICA в Україні, де ви будете мати можливість безкоштовно протестувати ті моделі, які цікавлять вас. Це дозволить швидше визначитися з необхідним набором функціоналу.

Інтернет-магазин US ​​MEDICA надає безкоштовні консультації в зручному форматі. Телефонуйте на зазначені телефони або відправляйте повідомлення в онлайн-чат, приходьте в наші представництва. Досвідчені консультанти запропонують список моделей, підкажуть, яке масажне крісло для дому краще.

Купуючи масажні крісла, ви забезпечуєте себе розслаблюючими процедурами в будь-який зручний час, причому не покидаючи власної квартири. У підсумку, це допоможе запобігти проблемам зі спиною, повернути бадьорість і здоров'я.