Liberty - це крісло 2в1: і відпочинок, і масаж

Погодимось, сьогодні сучасна людина - це поєднання неймовірної енергії і сили. Ми всі здатні витримувати тривалі фізичні навантаження, працюючи в режимі нон-стоп. Наш організм починає влаштовувати "страйк", якщо йому доводиться довгий час  перебувати в сидячому положенні. А як бути, якщо влітку не кожен може вести активний спосіб життя, а повинен проводити свій час за комп'ютером в офісі, аеропортах інше?

Для цього й існують масажні крісла, котрі запрограмовані на усунення безлічі проблем нашого організму, починаючи з втоми і закінчуючи стабілізацією всього тіла. І ви в будь-який час можете зануритися в нього, щоб дати можливість своєму організму відпочити, розслабитись і помедитувати.

Масажне крісло-гойдалка Liberty від компанії Yamaguchi поєднує професійний масаж з легким покачуванням.

Масаж в кріслі допоможе зняти біль у спині і попереку, виправити поставу. Вже після декількох процедур ви відзначите, як зменшилась сутулість. Всього 10-15 хвилин масажу - і вечір вже набуває сенсу - м'язи розім'яті, ваше тіло отримало приплив енергії, а в голові знову «ясно». Тепер з новими силами можна йти на вечірню прогулянку або зустрітись з друзями в кав'ярні.

Крісло-гойдалка Liberty допоможе вам відключитися від щоденної рутини і метушні.

Простота і самобутність моделі поєднуються з високою функціональністю. Монохромність крісла, його мінімалістичний дизайн, дозволять йому органічно вписатися в сучасний або класичний дизайн інтер'єру. Вигнуті лінії Yamaguchi Liberty візуально підлаштовуються з елементами інтер'єру.

Крісло оснащене підставкою для ніг з 5-ю положеннями для регулювання. Різний рівень нахилу забезпечує збалансовану підтримку ніг під час масажу.

Інтелектуальний пульт LUNAR з яскравим підсвічуванням буде зручним для використання кожному члену сім'ї.

Купити масажное крісло-гойдалку Yamaguchi Liberty >>>