Нові ліки проти коронавірусу, або Що відомо про препарат Тоцилізумаб

У ЗМІ вже можна зустріти новини про те, що в Італії знайшли ефективний препарат від коронавірусу COVID-19.

Стало відомо, що при лікуванні "важких" пацієнтів, заражених коронавірусною інфекцією, є чотири позитивних результати. Лікування проводилося препаратом проти ревматоїдного артриту "Тоцилізумаб" (Tocilizumab). Проте поки МОЗ поки офіційно не прокоментував цю інформацію.
 
Що стверджують лікарі:
 
"Тоцілізумаб" - це діюча речовина з торговою назвою - "Актемра". Ліки не нові, як стверджують деякі джерела, вони існують на ринку більше 15 років, і виробляє їх компанія Hoffmann-La Rochе ".
 
Коротка характеристика препарату АКТЕМРА:
 
Відомо, що "Актемра" відноситься до групи імунодепресантів, які використовуються при лікуванні ревматичних захворювань суглобів. Дана речовина, згідно з результатами досліджень, здатне гальмувати опосередковані сигнали деяких рецепторів, блокуючи при цьому прозапальні цитокіни. Варто врахувати, що препарат не можна застосовувати на тлі активних інфекційних хвороб, в поєднанні з інгібіторами ФНО, якщо підтверджена гіперчутливість до компонентів Тоцилізумаб. 
 
Чи лиможливе лікування препаратом АКТЕМРА коронавірусної інфекції?
 
Думка медика-експерта:
 
"Що стосується позитивного ефекту від застосування "Актемра" (Tocilizumab) в разі коронавірусної,й інфекції, то це, більшою мірою, індивідуальний випадок. Однозначно, в Китаї не випустили б можливість випробувати даний препарат і активно б використовували його в лікуванні, якби він насправді був таким ефективний. Особливо, якщо враховувати те, що ці ліки цілком доступні,е і не дорогі". В офіційних рекомендаціях авторитетних джерел цього препарату немає. До того ж, Актемра має багато побічних реакцій, так як лікування їм переноситься важко. Як стверджує “Здоровье 24” - варто бути уважним до свого здоров’я.
 
Ми ж пропонуємо вам вже перевірене обладнання, експрес-тести на коронавірус і засоби для індивідуального захисту від вірусної інфекції.

Будьте здорові!