Купити масажер для ніг: якісний і надійний

Втома в ногах? Судоми, ломота та постійні набряки? Ви не можете влізти в черевики і туфлі, з жахом дивітеся на вени, що виступають, і думаєте: "Варто було б скинути вагу або з'їздити на море"? Ваші ноги – результат постійної біганини, невпинної роботи, що супроводжує життя кожної людини у 21 столітті. Припухлості, набряки, варикоз викликаються сотнею різних причин, від роботи «на ногах» до «шпилькового» дрес-коду.

Масажисти постійно експериментують зі стародавньою японською технікою акупресури, більш відомою зараз як шиацу. Але такий масаж у фахівця - дороге задоволення. Вигідніше купити масажер для ніг, з яким ми отримуємо безліч бонусів:

 • неземна насолода від того, що наші ноги нарешті отримали відпочинок;
 • дотик прохолодної води – якщо використовуємо гідромасаж;
 • тонізуючий вплив від глибокого розминання шиатцу-роликами.

Як вибрати масажер для ніг

Однозначно сказати важко, який масажер кращий, тому що для покупця має значення не лише функціонал пристрою, а й інші фактори. Для одних це ціна, для інших – репутація виробника, для третіх – щось інше. Щоб вирішити, який масажер обрати, потрібно оцінити моделі, що сподобалися, за цілим рядом критеріїв.

Масажер для ніг Marutaka РЕСТАЙЛ (від YAMAGUCHI YUME)

Масажер для ніг YUME – це єдиний масажер для ніг у лінійці компанії Yamaguchi, який виконує метатарзальний масаж стоп. Такий масаж максимально наближений до медичної дії. До того ж, масажер для ніг Yamaguchi Yume має суворий дизайн, витриманий в японському стилі, та неповторний колір, завдяки чому ідеально підійде для використання його в будь-якому інтер'єрі - домі, офісі чи у SPA-салоні.

Відгук нашого покупця:

Слово YUME з японського перекладається як МРІЯ. Нехай мрії здійснюються: ви можете купити масажер за вигідною ціною.

Масажери для ніг унікальні тим, що сприятливо впливають як на оброблювану область, так і на організм загалом. Все тому, що у стопах сконцентровано дуже багато біологічно активних точок, стимуляція яких дозволяє поліпшити стан всіх органів прокуратури та систем. Застосовуючи масажери в домашніх умовах, можна досягти цілого ряду оздоровчих ефектів. Ось лише основні з них:

 • зняття втоми, болю та відчуття важкості в ногах;
 • усунення набряків завдяки покращенню відтоку лімфи;
 • профілактика варикозного розширення вен;
 • корекція плоскостопості;
 • звільнення від нервової напруги та хронічного стресу;
 • релаксація, нормалізація сну;
 • активізація імунітету;
 • позитивний вплив на всі органи та системи завдяки стимуляції біологічно активних точок.

Масажер для ніг Axiom Feet

Унікальність масажера для ніг Axiom Feet Yamaguchi в тому, що він впливає комплексно - і на стопи, і на область литок. Інноваційний режим розтирання литок Active+, яким оснащений прилад, здатний не тільки зняти втому ніг, а й нормалізувати кровообіг, забезпечуючи ретельне опрацювання м'язів. Масажер для ніг Axiom Feet Yamaguchi є найкращим рішенням для тих, хто дбає про здоров'я ніг.

Відгук нашого покупця:

Вигідна пропозиція на купівлю комплекту:

Тип масажера і завдання, які вирішуються

Якщо головні завдання - розслаблення, відпочинок, отримання приємних відчуттів, цілком достатньо буде простого роликового масажера без додаткових функцій або гідромасажної ванни. Для більш серйозних цілей: профілактика варикозного розширення вен (наприклад, для людей певних професій), лікування захворювань за допомогою акупунктурної стимуляції — буде потрібний складніший пристрій. Найкраще в такому випадку придбати комбінований прилад для різних прийомів роликового, компресійного та вібраційного масажів.

Гідромасажна ванночка для ніг US Medica Happy Feet

За допомогою гідромасажної ванни для ніг US MEDICA HAPPY FEET забезпечується інтенсивний масаж, який допомагає максимально розслабити ніжки та відновити їхнє здоров'я. З Happy Feet не потрібно докладати особливих зусиль для покращення свого здоров'я. 20 хвилин розслабляючого масажу щодня - і ви відчуєте себе впевненіше та набагато здоровіше.

Відгук нашого покупця:

Масажер для стоп - ефективний засіб релаксації, зняття втоми та болі в ногах, профілактики окремих захворювань та оздоровлення всього організму. Різні типи пристроїв спрямовані на вирішення різних завдань. Різноманітність моделей, великий вибір виробників та широкий діапазон цін дозволяють вибрати масажер для стоп, що оптимально відповідає потребам та можливостям кожного покупця.

Скористайтеся “Чорною п'ятницею” - купіть масажер для ніг за вигідною ціною