Контролюй своє життя і свій організм разом з Pulse PRO

Фітнес-браслет Yamaguchi Pulse PRO, який ви можете купити в нашому інтернет магазині, відстежує твою активність 24 години на добу. Він фіксує сон, всі твої досягнення, витрати й споживання калорій. Всі дані у вигляді зручних графіків ти можеш подивитися в додатку на своєму смартфоні.

Yamaguchi Pulse PRO поміряє ваше тиск, що дозволяє в разі небезпеки вчасно вжити заходів - пігулку, укол або викликати швидку. Нагадає вам, якщо сьогодні ви випили недостатню кількість води.

  • - Крокомір рахує ваші кроки, пройдену відстань за день, нагадує, якщо ви недостатньо активні.
  • - РОЗУМНИЙ будильник стежить за фазами вашого сну і будить в "правильний" час.

Контролюй своє життя з фітнес-браслетом Yamaguchi Pulse PRO!

Фітнес-браслет виміряє ваш пульс в будь-який час. Він надішле вам сповіщення, якщо на ваш телефон прийшла смс або надійшов дзвінок. Нагадає вам, якщо ви занадто багато часу проводите в сидячому положенні і нагадує про необхідність розім'ятися. Порахує з'їдені і витрачені калорії за день, підкаже, як скорегувати харчування.

Щоденник тренувань і досягнень - завжди з тобою!

Отримуй задоволення і результат від заняття спортом! Фітнес-трекер допоможе вести щоденник тренувань і аналізувати їх ефективність. А функція "смарт-коуч" порадить як поліпшити результати і вести здоровий спосіб життя. Став сміливі цілі, вдосконалюй своє тіло, розвивай мускулатуру.

 

Фітнес-браслет Pulse PRO – це не просто модний гаджет, а функціональний пристрій для абсолютно різних людей.

Кому варто купити фітнес браслет:

- людям, котрі ведуть активний спосіб життя;
- професійним спортсменам;
- людям, котрі звикли дбати про своє здоров'я;
- всім, хто прагне поліпшити свої спортивні досягнення.

Як виспатися? Покращуй свій сон з розумним будильником

Браслет визначить фазу швидкого сну і розбудить тебе тихою вібрацією. Ти прокинешся легко і в хорошому настрої. Використовуй розумний будильник, відстежуй фази сну. Контролюй, скільки спиш насправді і прокидайся правильно - в хорошому настрої!

Ще більше інформації та корисних функцій про цей фітнес-браслет дивіться тут >>>