Кому потрібна подушка масажер

Нас часто запитують покупці: "Кому потрібна подушка масажер, якщо немає необхідності вирушати в подорож?" У багатьох чомусь склалася стійка асоціація, що масажна подушка використовується тільки в дорозі. Але ми впевнені: масажні подушки можна використовувати щодня.

Для чого потрібна масажна подушка?

Компактна масажна подушка - зручний масажер, за допомогою якого ви геть забудете про біль в м'язах і втому. У нашому магазині представлені спеціалізовані пристрої для масажу голови і шиї, а також більш широкого профілю - для спини, рук і ніг. Вдома, на роботі, в літаку чи в автомобілі - наші подушки подбають про ваш комфорт і хороше самопочуття.

Масажна подушка допоможе вам розім'яти м'язи шиї, плечей, спини, рук і ніг. Не варто плутати її з ортопедичною: цей масажер не призначений для сну, назва "подушка" придбано через характерну форму. Однак масажна подушка, хоч на ній і не сплять, здатна подарувати спокійний і міцний сон, вона подбає про ваше хороше самопочуття, здоров'я і красу.

Хто оцінить масажну подушку?

Цей масажер знадобиться тому, хто багато часу проводить за комп'ютером або кермом автомобіля, любить активний відпочинок і займається спортом. Масажна подушка поверне рухливість «затерплим» м'язам і зніме напругу після фізичного навантаження.

Єдине, що варто врахувати: від масажу прийдетсья відмовитись при будь-яких захворюваннях, що протікають в гострій формі.

Масажна подушка потрібна для:

  • розслаблення затиснутих і затерплих м'язів;
  • нормалізації роботи кровоносних судин (профілактики застою крові і лімфи);
  • боротьби з целюлітом і жировідкладенням;
  • зняття втоми і нервозності;
  • боротьби з гіподинамією;
  • виправлення постави;
  • поліпшення обміну речовин;
  • виведення з організму солеутворення;
  • отримання задоволення від масажу, і просто для підвищення життєвого тонусу і настрою.

Важливо також розуміти, що масажна подушка - це не медичний інструмент, при наявності серйозних проблем зі здоров'ям вона не може замінити лікувальний ручний масаж. Масажер "подушковий" надає загальнооздоровчий ефект, стимулює кровообіг і лімфоток, робить шкіру більш пружною, але не вирішує таких вузьких завдань, як усунення целюліту або виправлення дефектів хребта.

Ефективний масаж шиї, плечей і спини

Кожному знайоме те неприємне відчуття скутості і втрати рухливості в шиї після тривалого перебування в сидячому положенні. До цього приплюсовуються біль в спині, «гудіння» ніг та ще й безсоння. Рішенням цих проблем цілком може стати звичайна масажна подушка. Регулярний масаж поверне вам радість вільного руху, допоможе впоратися з наслідками стресів і хронічною втомою, подарує бадьорість.

Масажні подушки купити в нашому магазині можна в будь-який зручний для вас час.