Компресійний масажер для ніг

Зняти втому після важкого дня, швидко відновити сили, позбутися болю і набряків, полегшити стан при багатьох захворюваннях допомагає масажер для ніг. Це простий і доступний засіб оздоровлення в домашніх умовах буде корисним всім, незалежно від віку, фізичного стану і способу життя.

Компресійні масажери

Принцип дії компресійного масажера для ніг заснований на зміні тиску. Компресор по черзі наповнює повітрям подушки, завдяки чому відбувається м'яке стиснення тканин.

Такі масажери виконані у вигляді чобота, що охоплює стопу, гомілку і частину стегна або у вигляді традиційної камери з заглибленнями для ніг. Кількість повітряних подушок різниться у різних моделей.

Масажер для ніг YAMAGUCHI AIR BOOTS MAX

Користь компресійного масажу ніг

Компресійний масаж покращує кровообіг і відтік лімфи, дбайливо впливає на м'язи. Завдяки цьому ефективно усуваються набряки, знімається втома, настає приємне розслаблення, забезпечується профілактика варикозного розширення вен.

Масажери для ніг унікальні тим, що благотворно впливають не лише на область, яка опрацьовується, а й на організм в цілому. Але потрібно враховувати, що масаж повітряними подушками не забезпечує глибоке опрацювання м'язів і впливу на біологічно активні точки.

Масажер для ніг Axiom Air Boots

 

Переваги компресійного масажу ніг

Застосовуючи масажер в домашніх умовах, можна досягти цілий ряд оздоровчих ефектів, а саме:

  • зняття втоми, болю і відчуття тяжкості в ногах;
  • усунення набряків за рахунок поліпшення відтоку лімфи;
  • профілактика варикозного розширення вен;
  • релаксація, позбавлення від нервової напруги і хронічного стресу;
  • нормалізація сну;
  • активізація імунітету.

Важко сказати однозначно, який масажер краще купити, тому що для покупця має значення не тільки функціонал пристрою, а й інші чинники. Для когось це ціна, для інших - репутація виробника, для третіх - наявність додаткових функцій чи щось інше. Щоб вирішити, який пристрій вибрати, оцініть вподобану модель по ряду важливих для вас критеріїв або зателефонуйте нам - ви можете дізнатися все, що вас цікавить про обраний компресійний масажер для ніг у нашого професійного менеджера.