Як створити фітнес-зал у себе вдома

Як створити фітнес-зал? "Це ж дорого! І потім, ніякий фітнес-зал в житті не поміститься в мою затишну квартиру", - іноді ми чуємо від наших шановних клієнтів.

Але, друзі, насправді багато місця і грошей вам не буде потрібно. Безумовно, вам пощастило, якщо у вас є велика простора кімната або навіть гараж, де можна розташувати бігову доріжку, гребний тренажер і боксерську грушу. Але у більшості з нас в квартирі не так багато місця, тому ми пропонуємо вам 10 найнеобхідніших тренажерів, які стануть в нагоді вам у домашньому фітнес-залі.

Необхідне обладнання для домашнього фітнес-залу

Все спорядження, про яке піде мова, не займає багато місця, але при цьому ефективно розвиває м'язи.

1. Набір з 3-х тканинних фітнес гумок Yamaguchi Loop Band

Доступний за ціною і дуже ефективний тренажер для нарощування сили м'язів і покращення рухливості. Гумки дуже компактні, їх можна прибрати з очей геть, якщо в даний момент ви їх не використовуєте. Та й вправ з ними - безліч. За допомогою фітнес-гумок ви зможете здійснювати повноцінні тренування на всі групи м'язів - рук, плечей, спини, ніг і сідниць. Гумки можна використовувати і вдома, і на вулиці. До того ж, тренування з фітнес-гумками підійдуть і новачкам, і професіоналам.

2. Спортивний килимок Yamaguchi Comfort Fitness (gray)

Спортивний килимок Comfort Fitness - універсальний, він ідеально підійде для будь-якого виду занять, як вдома, в залі, так і на природі. Поверхня килимка покриває по обидва боки спеціальний рельєфний малюнок, який забезпечує надійну фіксацію на підлозі навіть під час виконання динамічних рухів, наприклад, стрибків.

3. Масажний обруч для схуднення Yamaguchi Hula Hoop

Обруч - це не тільки для маленьких дівчаток! Крутіння обруча допомагає спалювати більше калорій, ніж будь-які інші анаеробні вправи, опрацьовує лінію талії і стегон, допомагаючи позбутися від жиру, а також чудово тренує м'язи кора. При регулярних заняттях з обручем Yamaguchi Hula Hoop, ви отримуєте пружну шкіру і красиву поставу, зменшення об'єму талії, а також у вас починає формуватися прес, розвиватися гнучкість і координація.

4. Віброплатформа Yamaguchi Vibroplate Shape Up

Віброплатформа VibroPlate Shape Up дозволяє тренувати своє тіло за допомогою вібрацій. В основі роботи тренажера - вібраційні коливання, які одночасно стимулюють різні групи м'язів, примушуючи їх рефлекторно скорочуватися і розслаблятися, збільшуючи енерговитрати. Віброплатформа стимулює роботу м'язів стабілізаторів, що відповідають за рівновагу.

5. Боксерський мішок Boxer

Останнім часом бокс став досить популярним: ним займаються як чоловіки, так і жінки. Ритмічні тренування змушують працювати весь організм з постійно високим пульсом. Під час тренування задіяні всі м'язи тіла. Як результат: ваше тіло буде підтягнутим і рельєфним. Висока інтенсивність рухів підвищує витривалість і веде до прискореного спалювання калорій.

6. Бігова доріжка Yamaguchi Runway-X

Досконала форма і бездоганний зміст бігової доріжки роблять Yamaguchi Runway-X ідеальним рішенням для підтримки гарної фігури. Увімкніть улюблену музику і запустіть роботу тренажера, щоб продовжити час і ефективність тренувань, покращуючи ваші щоденні показники.дому

Бігова доріжка Yamaguchi Runway-X без поручнів і консолі - зручний варіант спортивного інвентарю для будинку.

7. Електроди для міостимулятора Body Trainer MIO (2 шт)

Цей портативний пристрій має унікальну технологію міостімуляції, він розроблений для тренування м'язів, як чоловіків, так і жінок. Міостмулятор допоможе вам підтримувати себе у чудовій формі, покращити зовнішній вигляд, коректуючи фігуру. Компактний безпровідний дизайн міостимулятора дозволяє брати його з собою і влаштовувати тренування в будь-якому зручному місці.

8. Балансувальна подушка Yamaguchi Balance Disk

Застосування балансувальної подушки дозволить вам задіяти більшу кількість м'язів і вивести щоденні заняття на більш якісний рівень. Yamaguchi Balance Disk чудово підходить тим, хто працює сидячи. Тренування можна проводити, не залишаючи стільця. Досить сісти на балансувальну подушку, яка змушує тіло весь час шукати відчуття рівноваги, тим самим рухаючи м'язи кора.

9. Тренажер для пресу Yamaguchi AB FIT

Тренажер для пресу Yamaguchi AB FIT допоможе вам досягти красивого, плоского і рельєфного пресу в домашніх умовах. Регулярні заняття з тренажером AB Fit в поєднанні з правильним харчуванням дозволять вам швидко привести своє тіло в потрібну форму, зміцнити м'язи і домогтися їх ідеального рельєфу.

10. Охолоджувальний рушник Yamaguchi Cool Fit (сірий)

Бажану прохолоду, коли вона необхідна, надасть охолоджувальний рушник Yamaguchi Cool Fit (сірий). Ви можете використовувати його під час тренування або прогулянки. До того ж, ефект охолодження зберігається протягом декількох годин.

Спортзал у себе вдома - мрія багатьох, адже вигода такого облаштування очевидна. Не можна буде послатися на лінь чи негоду, коли йти на тренування в зал не захочеться. Та й економія часу суттєва. Якщо є можливість втілити раціональну ідею в життя, пора діяти.

Звичайно, не можна отримати все необхідне тільки завдяки такому набору приладів. Згодом нам все може набриднути, тіло звикне до одних і тих же вправ, ось чому потрібно чергувати снаряди і вправи, а також вводити нові.

Купити фітнес обладнання