Як часто ви робите масаж?

Під час масажу кровопостачання поліпшується, прискорюються обмінні процеси. Масаж допомагає позбавиться від стресу, болю, привести організм в тонус. Але почуття легкості дуже заманливо, особливо для любителів масажу, саме тому масаж хочеться отримувати частіше. Ми вирішили відповісти на питання: «Як часто можна робити масаж?».

Бажання отримувати масаж частіше, як приймати ліки, від якого ви відчуваєте себе краще, не завжди йде на користь. Адже і будь-які ліки при надмірному вживанні може виявитися наркотиком, шкоди від якого буде більше, ніж користі.

Масажна процедура відновлює еластичність шкіри, допомагає зміцнити м'язи і зберігає працездатність суглобів. Масаж дарує неймовірне задоволення, адже, як відомо, шкіра є джерелом ендорфіну, який посилено виробляється при правильному масажному впливі.

З якою частотою можна подарувати себі щастя масажу?

Профілактичний масаж (ручний або механічний) не варто проводити дуже часто. Масажний сеанс - процедура інтенсивна і може звести нанівець бажаний ефект. Робити його потрібно періодично для профілактики 3-4 рази в тиждень, зазвичай після лікувального масажу це не більше 2-3 разів на тиждень. І 2-3 рази на місяць після масажу коригуючого фігуру.

Складані масажні столи

Розслаблюваючий масаж зазвичай рекомендують виконувати не частіше 4-8 разів на місяць.

Масажні матраци

Антицелюлітний — коригувальні процедури при проходженні повного курсу можна отримувати щодня при застосуванні різних методик і технік. Якщо ж застосовується одне вплив, то кращий ефект можна досягти при повторенні його 2-3 рази в тиждень.

Масажери для тіла

Лікувальний краще проводити день через день при відсутності протипоказань. Організм важливо не перевантажити при больових відчуттях. При слабкому або ниючому болю лікар може призначити щоденні сеанси масажу, допомагає впоратися з безперервним стражданням.

Традиційно прийнято проводити масаж курсом, що складається в середньому з 10 сеансів. Але, звичайно ж, скільки б сеансів ви не отримували, необхідно робити перерви. Намагайтеся не перестаратися і отримувати масаж хоча б раз в тиждень це точно піде на користь вашому здоров'ю.

У нашому магазині ви можете купити масажер, який підходить саме вам, вже сьогодні. І робіть масаж самостійно в будь-який зручний час.