Фітнес-обладнання, або Як завжди бути в формі

Сьогодні спорт в житті людей виконує не лише практичну функцію. Він є способом отримати додаткові емоції і сформувати сучасний стиль життя. Таким вимогам повинно відповідати спортивне обладнання, яке ви купуєте для особистого використання, а також для комплектації спортзалів і фітнес-клубів.

Професійні тренажери для домашніх занять

У нас ви можете замовити обладнання для фітнесу, щоб із задоволенням займатися вдома. Доступні ціни, широкий вибір і професійні консультації дозволять вам підібрати товари за смаком, які допоможуть ефективно вирішувати індивідуальні спортивні завдання. Вам не доведеться відвідувати зал, якщо у вас немає на це часу або бажання.

Віброплатформа Vibroplate Shape Up

Для такої мети, замість громіздких тренажерів у величезних спортзалах, ви можете ефективно використовувати компактні тренажери для пресу, міостимулятори, спортивний валик, грібний тренажер Ya-Rower, боксерскі рукавички. У нас ви знайдете міні-тренажери для йоги, пілатесу, аеробики та інших популярних напрямків, якими можна з успіхом займатись в домашньому залі.

Все необхідне для фітнес-клубів в одному місці

Крім ефективності обладнання для фітнес-клубу має володіти ще одною важливою якістю - безпекою. Керівництво та тренерський склад фітнес-клубу зобов'язані захистити здоров'я відвідувачів, в цьому допоможе тільки сертифікований інвентар. Він доступний у офіційного продавця в нашій особі. Тоді спортивний центр може надавати послуги з гарантією результативності та безпеки.

Велотренажер Yamaguchi Crossway

 

Ми пропонуємо повний спектр товарів і послуг для фітнес-центрів. Експерти з більш ніж 10-річним досвідом проконсультують вас з питання вибору і придбання якісного фітнес-обладнання, як для приватного застосування, так і для спортзалів.

В асортименті каталогу “Фітнес товари” - обладнання тільки перевірених виробників, які зарекомендували себе у всьому світі. Ми реалізуємо найбільш затребувані моделі і постійно додаємо в асортимент новинки. Ходові позиції доступні до покупки з наявності, а ексклюзивні - за попереднім замовленням. 

Придбавши наше фітнес обладнання, ви завжди будете в формі!