Чисте повітря у вашому домі

Якість повітря, котрий ми вдихаємо, істотно впливає не тільки на наше самопочуття і працездатність, але і на здоров'я в цілому. Перебування людини в приміщенні з забрудненим повітрям завдає шкоди його здоров'ю, оскільки основними забруднювачами є не тільки пил, неприємні запахи і шерсть, але також віруси і бактерії.

Установка фільтра повітря Yamaguchi Oxygen кардинально змінить ситуацію в будь-якому приміщенні. Прилад оснащений багаторівневим фільтром, ультрафіолетовою лампою, іонізатором - все це робить його максимально ефективним в боротьбі з забрудненим повітрям.

Чисте повітря в квартирі - вірна ознака здорового способу життя і довголіття. Не випадково, що найбільша кількість довгожителів саме там, де більше «здоровий» повітря, і більше середня тривалість в тих країнах, в яких цій проблемі приділяється більше уваги. Особливе значення для нашого здоров'я має якісна очистка повітря.

Очищувач повытря Yamaguchi Oxygen створений для того, щоб зробити повітря, яким ви дихаєте чистим і корисним, дозволяючи створити сприятливий мікроклімат в будь-якому приміщенні.

Здорове повітря з Oxygen

Завдяки вбудованому іонізатору, очищувач повітря Yamaguchi Oxygen генерує до 20 млн негативних іонів. В результаті - дрібні частинки забруднень ионизируются і з'єднуються в більші, вони, в свою чергу, осідають на підлогу, щоб прибрати їх, потрібно просто пропилососити.

Малопотужний і тихий очисник повітря, здатний уловлювати дрібні частинки розмірами в десяті частки мікрона, може ефективно працювати цілодобово і споживає при цьому як невелика електрична лампочка.

Oxygen гарантує чисте повітря і безпечний сон, його роботу не чують навіть діти.

Купит очищувач повітря Yamaguchi Oxygen в нашому магазині >>>