Чим відрізняється масажний стіл від кушетки?

Кожен масажист на певному етапі свого розвитку задумається про купівлю масажного столу чи кушетки. Всі види мануальної терапії, окрім деяких східних технік, вимагають використання спеціалізованого обладнання, яке можна підлаштувати, як під клієнта, так і під самого фахівця.

Масажний стіл чи кушетка: які відмінності?

Масажний стіл і кушетка - це предмети, що мають важливе значення для досвідченого майстра. Однак стіл і кушетка - не одне і те ж, тому бажано розібратися в термінах.

Відмінність, в першу чергу, полягає в розмірах. Стіл - це предмет з просторою стільницею, який може мати дуже великі габарити. Він має на увазі фундаментальність: як правило, стаціонарні масажні столи масивні і широкі.

Масажний стіл має великі габарити, в середньому - 80х220 см, ці розміри достатні, щоб пацієнт будь-якої комплекції відчував себе комфортно. Масажний стіл може мати підголовники, підлікотники, подушки для ніг (валики), спеціальні жолобки для стікання масла, підйомники інше.

Кушетка характеризується полегшеною конструкцією, найчастіше - складаною. Існують моделі з регульованими ніжками, що істотно полегшує її установку навіть на нерівній поверхні.

В окрему категорію можна винести масажне обладнання з електроприводом, його наявність дозволяє швидко змінити положення секцій, кут їх нахилу. Такі моделі можуть бути оснащені коліщатка, які спрощують їх транспортування.

Де встановлюють масажний стіл, а де - кушетку?

Масажні столи, в залежності від комплектації та використовуваних матеріалів, є дорожчими, ніж кушетки, їх встановлюють в спа-салонах, кабінетах фізіопроцедур і мануальної терапії.

Масажні кушетки добре використовувати для виїзних сесій, в невеликих косметичних кабінетах, а також для власного домашнього застосування. Перевагою є і те, що складні моделі можна заховати під диван або прибрати за шафу, щоб вони не займали багато місця.

Дошляд за столами і кушетками

Що б ви не вибрали - масажний стіл чи кушетку, після завершення кожної процедури потрібно здійснювати очищення поверхні столу, підголівників і отвору для голови. Також регулярно оглядайте обладнання на предмет розхитування, корозії і механічних пошкоджень, рухливі деталі змащуйте машинним маслом при необхідності.

Масажний стіл або кушетка для масажу - головний предмет в масажному кабінеті чи спа-салоні, який має колосальне значення для кожного досвідченого майстра, оскільки безпосередньо впливає на відчуття клієнта під час сеансу. Вам просто потрібно вирішити, який стіл для масажу вам більше потрібен для роботи: мобільний чи статичний, великий чи компактний. А в нашому магазині - вам буде з чого вибрати.