10 причин, чому варто купити масажер для ніг

Масаж ніг, і це загальновідомо, здатен швидко зняти втому, накопичену за день, розслабити і привести в тонус весь організм. Якісний масаж ніг, який цілком реально виконати самостійно у себе вдома чи в офісі, позбавить від важкості і судом в ногах, покращить кровообіг, що перешкоджає появі набряків ніг і варикозних вузлів.

Масажери для ніг, представлені в нашому магазині, — це сучасні пристрої, які можуть виконувати вібромасаж, компресійний і роликовий масажі. Є масажери, які поєднують в собі всі ці види масажу, деякі моделі облаштовані підігрівом, що дозволяє ще ефективніше розслабити ноги.

Чому масажери для ніг користуються такою популярністю?

Відповідь очевидна - вони корисні, ефективні, мають невеликі габарити і цілком доступні. Саме тому ми ще доповнимо свою відповідь, назвавши 10 причин: чому рекомендується купити масажер для ніг.

1. Покращується циркуляція крові і лімфотоку.

Масаж ніг є найкращим засобом для профілактики застійних процесів в організмі, оскільки він стимулює кровообіг, прискорює лімфоток і обмін речовин в тканинах. Це чудова профілактика варикозу і багатьох інших неприємних захворювань.

Масажер для ніг Angel Feet White

2. Вибирайте улюблену масажну програму, регулюйте швидкість масажних роликів та інтенсивність виконання процедури.

  • роликовий масаж,
  • точковий масаж,
  • повітряно-компресійний масаж,
  • вібромасаж,
  • інфрачервоний прогрів.

3. Позбавтеся запалення і набряклості

Масажер для ніг стане незамінним другом для того, хто страждає від набряклості. Продуктивний масаж, розганяючи кров, прискорює обмін речовин. Результат помітний вже після першої процедури. Після масажу підвищується еластичність тканин, а завдяки прискореному кровообігу набряки зменшуються.

4. Масаж ніг прогріває і дарує відчуття комфорту

ІЧ прогрів зустрічається у багатьох массажерах. Ніжні і приємні хвилі тепла розтікаються від ніг по всьому тілу, знімають больові спазми і сприяють розслабленню м'язів.

Масажер для ніг Yamaguchi 2Feet

5. Точковий акупунктурний масаж

Акупунктурний масаж ніг виконується за допомогою роликового механізму. Легкі постукувальні рухи стимулюють нервові закінчення, прекрасно розслаблюють і заряджають позитивною енергією. Точкова терапія - один з найдавніших способів оздоровлення та зняття моральної напруги.

6. Оздоровлюється весь організм

М'яке масажну дію на ноги і, особливо, п'яти - це неоціненна користь для всього організму. Вже після декількох регулярних процедур результат не змусить себе чекати.

7. Запобігає появі мозолів і натоптишів

Регулярний активний масаж ніг допомагає позбутися огрубілих мозолів, а також запобігає їх подальшому збільшенню. Поєднуйте масаж з ваннами і пемзою, і ви досягнете результатів уже через кілька тижнів.

Масажер для ніг AT-123 Shiatsu

8. Корекція і профілактика плоскостопості

Проблема плоскостопості часто супроводжується неприємними відчуттями в стопі. Оскільки навантаження в стопі розподілене неправильно, воно викликає болі, спазми, скутість м'язів. Масажер для ніг допомагає полегшити ці відчуття, а крім того, при регулярному його застосуванні, стан ваших стоп покращиться в рази.

9. Любительки каблуків люблять масажери для ніг

Тільки уявіть, як приємно ввечері зняти підбори і отримати дозу насолоди від масажу.

10. Спокій і ніяких стресів

Стрес, втома і хвороби нерозривно пов'язані між собою. Часті хвилювання можуть спричинити за собою хвороби і навпаки. Тому дуже важливо влаштовувати вечори по догляду за собою - це допомагає налаштуватися на позитивний лад. Дбайливий масаж ніг після виснажливого дня - гарантія вашого рівноваги і спокою.

Гідромасажна ванна для ніг US Medica Happy Feet

Вибирайте: в нашому магазині - великий вибір масажерів для ніг.

Надайте своїм ногам відпочинок, і вони будуть носити вас по цій планеті з великим задоволенням! wink